Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti melyik sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyik sráccal járnátok ezek közül?

Figyelt kérdés

Egyik srác bulizós, laza, cigi pia megvan :D, sokat csajozik :P, vagány, nem kockul, nem törődik a sulival, helyette ÉL, igazi bulizós rosszfiú, van miről mesélnie, sok nő volt már meg neki XD, de mégis kedves, aranyos, törődik a lánnyal, nem bántja meg, ha az rossz kedvű felvidítja, sok haverja van, imád bulizni, szóval tud élni. Van stílusa, belőtt séró, jó cuccok


A másik otthonülős, stréber g..i(értsd: egyetemen 4,5ös) sose bulizik, se cigi se pia, bár igaz hogy jóképű, okos, állandóan dumál és vicces hülyeségeket nyög be, és a haverjai meg a csajok követik (még a bulizós nagymenők is követik) mintha valami főgorilla lenne XD

Meg alapból bunkó, magasról sz..ik az emberekre, magával törődik és egyáltalán nem kedves, sose dicséri a csajokat, nagyon laza és sose lehet felbosszantani akárhogy akarja valaki. pár csajnak bejön, de ő meg még válogat, azt mondja hogy nem az tesz férfivé hogy több csajjal voltál-e, tiszta homár, semmi stílus


mindkettő 20 éves


2012. jún. 7. 07:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ha választani kéne inkább a második
2012. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nem igazán dob fel ez a választék.

1. dohányzó pasival nem állok szóba, ki akar egy hamutartót nyalogatni? Az sem éppen vonzó, hogy sok nő megvolt már neki. Nem akarok csak egy strigula lenni.

A második sem kéne, mert azt írod bunkó a nőkkel.

Szóval akkor inkább szingli maradok.

2012. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
az elsővel
2012. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyik srác bulizós, laza, cigi pia megvan :D, sokat ""csajozik :P, vagány, nem kockul, nem törődik a sulival, helyette ÉL, igazi bulizós rosszfiú, van miről mesélnie, sok nő volt már meg neki XD, de mégis kedves, aranyos, törődik a lánnyal, nem bántja meg, ha az rossz kedvű felvidítja, sok haverja van, imád bulizni, szóval tud élni. Van stílusa, belőtt séró, jó cuccok"""


de gáz bax.ki ez a hozzáállás...

Bulizóós, lazaaa cigi pia megvan... jáá és akkor?

Él, van miröl mesélnie.... (van hülye kislány akinek tud) sok nő voltmár meg neki, éshhh???? NAgyobb ember akkor?

Szóval iműád bulizni szóval tud élni..

Áh ez éllet?

Én pl nemszeretek bulizni, akkor én nem tudok élni igaz?

Hu dee nagy élllet ba.xki ha valaki bulizik meg cigi pia.. áh, de nagy fiu. Elég lelkiszegény lányok vannak,ha az a nagy fiu ha cigi pia buli menő cuccok,de a gyerek egy rakat .x..ar.

Gáz vagy

2012. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

gondolom az első te vagy, a második meg valami ismerősöd akire féltékeny vagy :D


hát bocs, az 1. nekem se kéne, idióta éretlen felfogásúnak tűnik, inkább a 2. :) és amúgy az, hogy valakinek 4-5ösei vannak nem jelenti azt, hogy stréber :)

2012. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
amelyiknek szélesebb az XL-es pulcsija!
2012. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy az első, s egy irigyelted a második. :D Hát bocsi, de a kommenteket olvasva, biztos a második lenne, ha választanom kell közöttük .
2012. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 panini ***** válasza:

"Meg alapból bunkó, magasról sz..ik az emberekre, magával törődik és egyáltalán nem kedves, sose dicséri a csajokat..."

ezzel egyértelműen eldőlt, hogyha ez alapján a 2 jellemzés alapján kellene választanom één az első palit választanám.

2012. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Jesszus rám mindkettő leírás illik,na most már értem,h miért utálnak engem olyan sokan.:DDD


Pontosabban régen olyan voltam mint az első,de az évek lassan megedzettek,és felnőttem,és olyan lettem kb. mint a második,egy nagy bunkó,csak azzal vagyok kedves,akihez vonzódom. Ez a cigi pia belőtt séró műmájerkedés nálam 16 évesen kiment a divatból:D.

2012. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Egyébként egyszerű:


A felszínes csajoknak inkább az első.


Aki komoly kapcsolatot akar,annak a második a nyerő.


Ha már muszáj választani...

2012. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!