Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán lehet ismerkedni csajokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Utcán lehet ismerkedni csajokkal? Úgy hogy oda megyek és megszólítom? :D

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Simán, csak pl ne akkor amikor éppen idegesen toporog a célpont a BKV megállóban. Az utca tág fogalom. Túristahelyek, esetleg plázák jobbak. Persze kis mák is kell, h épp legyen szitu.
2012. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tuti lehet, de tényleg nem mindegy, hogy mikor.Például egy parkban, vagy utcán ha nem siet.Igaz a mai világ erről szól, mindenki siet, mindenki ideges, stresszes de nem mindig és nem mindenhol.
2012. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Másodiknak bocsánat a hülye beszolásért,semmi komoly csak unatkozok!


Majdnem kihajítottam a számítógépet mert úgyértettem először hogy várja őt a "boyfriend",de közben a barátai... amikor csókot kapott rögtön a pokolba kívántam minden nőt hogy ahogy esély adódik hogy egy látszólag jobb pasas bejön az életükbe máris odaadják magukat,de persze újra megnéztem a linkelt vidit és akkor nyugodtam meg hogy semmi ilyen erkölcstelenség nem történik... úgy tűnik nálam hamar kiborul a bili...

2012. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha aranyos vagy és mosolygós, meg kedves, akkor persze, érdemes. Ha egy bunkó paraszt jönne oda hozzám, annak semmi esélye nem lenne. Szóval, fő a pozitív hozzáállás! :)
2012. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak hibái :)

Haj még nekem mennyi van XD és a leghitetlenebb hogy így is szeret valaki... Tőlem jöhetne 1000* Bard Pitt vagy Chuck Norris leszarnám nem csak ő kell :) amúgy sem szeretek TV-t (a színészeket sem) nézni szóval nem sok fogalmam van róluk XD

2012. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nagy szerencse kell hozzá, de talán nem lehetetlen, ha valaki elég bátor hozzá. Nyilvánvalóan az is fontos, hogy az ember mit mond. Sok lehetőség nincsen sajnos a beszédet illetően.

Már többen is leírták nagyon jól az előttem szólók közül, hogy nem mindegy a helyzet sem, meg az sem; hogy pontosan hol történik a megszólítás. Tehát az "utca" kategóriát még tovább is lehet bontani. Hogy ha siet valaki, vagy telefonál, akkor nyilván hagyni kell.

A parkok azok tényleg jók lennének, csak sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy itt már eleve párok vannak, vagy pedig várnak valakire; esetleg egy kisebb társaság gyűlik össze. Ugyanez a helyzet a lakóhelyemnek a belvárosában is, megfigyeltem, hogy a lányok általában várnak valakire, vagy valakikre.

Én is ilyen dolgokon hezitálok, csak sajnos nincsen bennem elég bátorság.

2012. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!