Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
hogy megy? Jött össze már komolyabb dolog? Kort és nemet is lécci.
2012. jún. 5. 08:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én ott ismertem meg a mostani pasimat. :) 22, l
2012. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igen. Csak akkor javaslom ha nagyon bevállalós vagy. Gyakorlatilag bármi megtörténhet.


Én egy 44 éves nőcivel jöttem össze holott nem ez volt a szándékom. 1 éve tart, elég jó. De másokat megviselne, vagy nem bírnák. Hallottam egyéb sztorikat is, benne van a pakliban hogy a randin egy meleg csávó jelenik meg, hasonlók. Készülj fel bármire ha komolyan gondolod.


25/F

2012. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hogy "szoktam" az túlzás. De már megtörtént, igen. Igaz, előtt ismertük egymást látásból. Aztán bejelöltem és lett nagy lamúr :D

37/N

2012. jún. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:) én egyszer jutottam egy fiúval találkozásig, de nagyon nyomult + félős vagyok:-S
2012. jún. 5. 08:22
 5/21 anonim ***** válasza:
szoktam csak keves az aki a kornyekemen (netan a varosomban) lakik. az elo ismerkedesnel tobb a lehetoseg.
2012. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ott ismertem meg a férjem. 29/n
2012. jún. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Régen sokat ismerkedtem neten én leginkább csak uj ismerösökre és barátokra tettem szert egy jó kapcsolat nem jött belöle össze
2012. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont anyukám egy ideig fent volt egy társkereső oldalon, néhány találkozásig is eljutott pár emberrel, de nem sikerült jó tapasztalatokat szereznie.
2012. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Anyukád hány éves?
2012. jún. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!