Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten hogyan lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Chat.hu-n meg HotDogon jelöltem pár lányt barátnak és írtam nekik, hogy ,,Szia! Van kedved velem beszélgetni?", de mind1ik vissza utasítja a jelölést és nem válaszolnak. Milyen szöveggel lehet megszólítani embereket, jó lenne pár barát. :( 17/F
2012. jan. 8. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Társadalmi élettel. :D
2012. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Chewbacca. A lányok nem szeretik az olyan fiúkat, akik nem tudják helyesen leírni A Csillagok Háborúja szereplőinek neveit.
2012. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy kiírtad ezt a kérdést kaptál pár privit..nem?:P
2012. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hehe, nagyon vicces! :( Tekintsünk el a nevemtől és úgy próbáljunk meg válaszolni a kérdésemre! :D
2012. jan. 8. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
neten viszonylag könnyű ismerkedni,mert sokkal őszintébb az ember, és bátrabb,persze van hátul ütője is, hogy ki adhatom magam egy 25 éves bombázó nőnek, amikor egy 22 éves izmos pasi vagyok.épp ezért a leg többen nem szeretnek neten ismerkedni
2012. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg nem mind1, h Han Solo vagy Hangszóró. :D
2012. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1-et sem, engem nem szeretnek az emberek, pedig kedves vagyok mindenkivel (kivéve tegnap itt) :(
2012. jan. 8. 14:31
 8/10 anonim válasza:
Figyelj kisöreg! Neten a legkönnyebb. Én már összejöttem egy két lánnyal a világhálón, de egyik sem lett hosszútávú...persze mindegyikkel volt ez meg az. Akkor erre hajtottam. De ha komoly és rendes kapcsolatot akarsz, és igaz barátokat... akkor emeld fel a segged a székről kapcsold ki a gépet, húzd ki a konnektorból, hajítsd ki az ablakon és ÉLJ! Én röhögni jöttem fel ide, és már megérte... igaz már el is szörnyülködtem egy-két dolgon...
2012. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni, a szöveg mindegy. Ha jobban néznél ki a képeden, visszajelöltek volna és visszaírtak volna.
2012. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A valóságban kell, neten mi értelme, utána vele valószínűleg úgyis csak neten tartod majd a kapcsolatot. Menj oda valakihez személyesen, mit veszíthetsz? Kit érdekel, ha nem jön össze, keress mást utána, ennyi...

A kérdésre a válasz : hotdogon pl látod miket ír magáról, miket szeret, ha találsz vmi közös érdeklődést, akkor írj neki arról, hogy jéé látom te is szereted ezt meg ezt az együttest, vagy ugyanaz a hobbitok...stb

és így írd, hogy van e kedve beszélni, mert akkor látja, hogy lesz vmi közös téma, nem csak a semmiről kell fecsegni majd... Egy egyzerű van kedved beszélgetni nálam tuti nem pálya, tudod hány ilyet kap egy lány egy nap? Írj valami érdekesebbet...

2012. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!