Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
hogy megy? Jött össze már komolyabb dolog? Kort és nemet is lécci.
2012. jún. 5. 08:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalon ismertem meg a vőlegényem, ennek 6 éve, hamarosan házasodunk és baba is tervbe van véve.

22/L

2012. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ma 09:07 vagyok, gondolom hozzám szólt a kérdésed, kedves 09.09!

Anyukám 55 éves. Azóta, 3-4 éve, már van egyébként egy párja, akivel élőben, a személyesség varázsával együtt ismerkedett meg :)

2012. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

De r*hadtul elegem van ebből az "én ott ismertem meg e pasimat/csajomat, és azóta is együtt vagyunk" dumából! Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki is komolyabb eredményre juthatott volna ezeken a sz*rtos keresőkön!

Vagy csak én vagyok (nyilván nem csak én) ilyen hihetetlenül peches, hogy még egy nyavalyás randi sem jön össze? És azt sem mondhatjátok, hogy nem próbálkozom, meg nem jól próbálkozom, mert több száz különböző levél valószínűleg nem ezt jelenti! De mindig csak az elutasítás! Bocs a "hisztiért" de már kicsit elegem van!

2012. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
tavaly nyáron randiztam egy sráccal, akit a neten ismertem meg. abból nem lett semmi. de a mostani párommal is a net által ismerem, igaz nem társkeresőkről. vele 5 hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.
2012. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szoktam, vagyis másfél éve még fent voltam társkeresőkön. Volt egy-két borzasztó randim és volt egy csomó nagyon jó. Kellett egy kis idő mire ráéreztem, hogy miket kell írnom, hogy a többség válaszoljon. Egyre jobban ment, egyre több és jobb randim volt, de egy személyes ismerkedés véget vetett a netes karrieremnek.
2012. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mi az hogy nagyon nyomult?
2012. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Szoknék", ha lenne hol. :)


Társkeresőket nagyon erőltetettnek érzem; úgy vettem észre, hogy az ottlévők nagyrésze nem az én tempómban halad, hanem gyorsabban. Én meg akarnám ismerni a lányt. Tudni, hogy mit gondol az életről, hogy áll bizonyos dolgokhoz stb, mert szerintem szerelem csak valami mélyebb ismertség mellett alakulhat ki. Mindenki más viszont rohan, 1 hét alatt simán összejönnek, és én így nem akarom.


F/21

2012. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

13: nyugi tényleg...

Ez van, nekem is lehet csak a szerencse hozta össze, hogy pont fenn volt a vőlegényem is. Ettől még igaz marad.

2012. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ilyen sz.ron hisztizni hogy netes társkeresés. xD Azt is főbe kellett volna lőni, aki kitalálta. :)
2012. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát azt kell, hogy mondjam, hogy akik itt, a neten találták meg a párjukat, azoknak baromira nagy szerencséjük van!

A társkereső oldalak szerintem óriási lehetőséget nyújtanának, ha az emberek tényleg akarnának ismerkedni. Erről pedig nem az internet tehet! Az internet az egy eszköz, lehetőség, amivel élni lehet; de ezt is az emberek használják, irányítják. Csak sajnos az a nagy probléma, hogy ez egy kétoldalú folyamat; és hiába teszi ki az egyik fél a lelkét, ha a másik még válaszra sem méltatja, meg eltűnik levelezés közben. Az ismerkedéshez idő kellene, de sajnos általában meg sem adják az esélyt az embernek.

Itt messze nem a "személyesség varázsáról", vagy annak a hiányáról van szó! Hiszen éppen a személyes kapcsolat, sőt párkapcsolat lenne a célja ezeknek is; és ha minden jól megy, akkor legalább a találkozásig el is jutnak a felek. De mindehhez nem kis szerencse kell! Amit én tapasztaltam, az sajnos egy általános jelenség ezeken az oldalakon. Egyszerűen nem akarnak a lányok ismerkedni! Küldöm, írom a leveleket, és már az is csodaszámba megy, hogy ha egyáltalán válaszolnak valamit! Lassan át kellesz keresztelni ezeket "levélválaszkereső" oldalakra, mert így tényleg semmi nem lesz belőle; így tényleg nem megy. De nem tudok mit csinálni, muszáj vagyok itt lenni, mert nincsen más lehetőségem. Vagy pedig kénytelen leszek "megerőszakolni" magamat, és megszólítani valakit az utcán.

2012. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!