Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán lehet ismerkedni csajokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Utcán lehet ismerkedni csajokkal? Úgy hogy oda megyek és megszólítom? :D

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 17:11
1 2
 1/16 DiMalto ***** válasza:
9%
nem.......
2012. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni éppenséggel lehet, de nem a legcélravezetőbb....

Főleg ha nem vagy helyes... vagy pont olyan csajt fogsz ki akinek barátja van. És a legtöbb lány fél az ilyen leszólításoktól.

Mondjuk én egy rész bóknak venném és esélyt is adnék neki. Sosem lehet tudni ki jön éppen veled szembe ;)

2012. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
én egyszer kifostam a belem az utcán bp-n
2012. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
A második válaszoló is abban reménykedik hogy valami gazdag falkavezér típus talál rá az utcán,szóval vannak így néhányan tehát mindenképp megéri vadászni
2012. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én adnám. mármint ha egy helyes pasi odajönne hozzám. olyan munkám van, hogy nincsenek munkatársaim és egész nap egy kis pincében ülök, napi pár vevővel vagy annyival sem. szóval nem nagyon tudom hogy és hol kéne ismerkednem. egyszerű lenne ha életem szerelme leszólítana az utcán D: vagy máshol, mindegy. a legtöbb pasi a csodára vár, hogy a csaj megy oda, és ez rohadt meleg!

egyik nap azt mondta egy mellettem haladó, hogy iszonyatosan csinos vagyok. nagyon meglepődtem, de azért jól esett. nem volt az esetem, megköszöntem és mentem tovább a dolgomra.

2012. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
szerintem NEM ..én hozzám odajönne igy valaki rögtön furcsának találnám és csak max jófejségből beszélnék vele, elég béna dolog....ez nem való
2012. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A Randiguru szerint nem ajánlatos utcán ismerkedni
2012. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mint második jelentkezem arra hogy ez nem így van :P

Van barátom és egyáltalán nem pénzes. Sőt éppen hogy van arra amit akarunk. De engem nem is zavar. Szeretek parkokban sétálni és túrázni mozizni utálok és a tömeget sem szeretem...

Szóval attól még hogy nyitott személy vagyok és könnyen barátkozom. És esélyt adok mindenkinek az ismerkedésre...

Szóval nem kéne ilyen gyorsan megalapozni senkit. Bár nem haragszom tényleg úgy hangzik ha az ember a mai világra lapoz!

2012. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Elnézést az elírásért!

*túrázni, mozizni utálok

* alapoz

2012. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2012. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!