Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy lánynak nem jövök be külsőre, attól még próbálkozhatok nála, lehet végül megkedvel és belémszeret majd idővel? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 18:50
 1/8 DiMalto ***** válasza:
Inkább szánalmas...minek erőlködnél valakivel akinek nem kellesz....van még rengeteg akinek talán igen.
2012. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
inkább menj el gyúrni, egy izmos felsőtest mindenkin sokat dob!
2012. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Voltam gyúrni, de most se meló, se pénz, szóval nem tudok edzeni sem, se rendes kaját, meg tömegnövelőt venni, pedig nagyon szeretek edzeni.


Amúgy nehezen tudok gyarapodni tömegre, szóval keményebben meg kell szenvednek egy-egy plusz kilóért is. Jelenleg, vékony, szálkás vagyok.

2012. jún. 5. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a testi vonzalom szerintem úgy nincs értelme a kapcsolatnak.. amúgy a szálkás az szerintem jó :D keress olyat akinek bejössz !
2012. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 19:03


Szerinted már nem azon vagyok 22 éve?!

2012. jún. 5. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
keress tovább
2012. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hagyni kéne!
2012. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne hagyd. azért mert nincs meg elsőre a testi vonzalom még simán összejöhet a dolog, persze ennek elengedhetetlen feltétele hogy sokat beszélgess vele, meg kell hódítani! kérdezgesd, nevettesd meg, ha szomorú vigasztald. ha megvan az összhang akkor összejön úgy is hogy nem volt elsőre testi vonzalom, persze feltétel a beszélgetés hogy megismerjétek egymást és akkor lesz majd testi vonzalom felőle is
2012. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!