Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arra mi a magyarázat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra mi a magyarázat hogy vannak olyan pasik akik ha teljesen megvannak borotválkozva, úgy néznek ki mint a 10 éves hülye gyerekek, és közbe csúnyák is, DE ha van egy kis borostájuk, szőrzet a képükön akkor hihetetlenül jó pasikká válnak?

Figyelt kérdés
köszi a választ.
2012. jún. 4. 23:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
na végre valaki aki megérti a "problémámat" :D
2012. jún. 4. 23:44
 12/21 anonim ***** válasza:
Átalakulnak, megszépülnek tőle, mint E.Cullen a napfényben? Előtte csúnyák voltak, de utána szépek lettek...Kemény világ van...
2012. jún. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Öltözködésben is az az előnyös, ami eltakarja a csúnya részeket...
2012. jún. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25 évesen én 17-nek néztem ki. De nem csúnya 17 éves, hanem jóképű 17-es.
2012. jún. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A szőrös majom vagyok ismét. :D


De amúgy nálam sem az a probléma, hog csúnya lenne az arcom, tök tiszta az arcom, semmi ragya, mindig is ilyen volt. Nagoyn ritkán egy-két pattanás, de nem vészes. Inkább az a gáz, hogy olyan kisfiúsan nézek ki és gondolom ezért nem vagyok az érett nőknek vonzó, de a kis tinik meg ugrálnak rám szinte már úgy megnéznek. :D

2012. jún. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mi nők szeretjük az érett férfiakat, a szőrzet sokat dob ezen látszatra. Szerintem ennyi, bár ugye ízlések és pofonok.

Nekem párom is szakállas, mert imádom, sokat dob rajta, szakáll nélkül meg, hm, nem épp ez esetem, olyan kis babaarcú, nem sok férfias vonás van úgy rajta.

2012. jún. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Van egy enyhe arcszőrzet fétised, nincs azzal semmi gond, nekem pl. ugyanez van a hosszú hajjal, megvadulok tőle, ha egy pasinak hosszú haja van :)
2012. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok, megborotválkozva nagyon kölyökképem van, 5-6 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Amikor van egy kis borostám, akkor sokkal férfiasabban nézek ki.
2012. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

na köszi a válaszokat. ez már valami:D legalább tudom hogy nem csak én vagyok így.

Szőrös majom: Dettó ez a helyzet.:DD Bár 18 vagyok. bejövök a korosztályomnak, meg a nálam fiatalabbaknak. De az idősebbeknek már nem igazán. :D:D

2012. jún. 5. 12:45
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan mint mikor a csajnak eltakarja a szőr a ronda punciját. De valamiért mindegyik borotválja, ha szép a puncija ha ronda..
2012. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!