Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat külföldön élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat külföldön élő csajjal? (magyarázat lejjebb)

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki szívesen randizna velem, és nagy esélyt látok arra, hogy járna is velem, nekem nagyon be jön, külsőre is, meg belsőre is,de Berlinben él,ismerősön ismerőse, és neten beszélgettünk először.Szerintetek érdemes bele kezdeni?

2012. febr. 2. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

És mikor találkoznál vele ?... Úgy értem mi tenné ezt a kapcsolatot tartóssá.

Ha heti 1x látnád akkor már lehet sokat is mondtam.

Internet vagy alibi barátnőnek jó, de ebből szerintem nem sok értelmes dolog sülne ki. Gondolj bele, még a belföldön élők is sokszor nyögik a távkapcsolatot.

2012. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ha egy fél évig ki húzzuk valahogy, ki költözök én is külföldre(hisz ő tudná, hogy hol vennének fel és hol van olcsó lakás vagy akár vele is lakhatnék),de csak akkor, ha nagy a szerelem,egy jó ideje úgyis azt terveztem, hogy ki megyek vagy németbe, vagy angolba...
2012. febr. 2. 16:56
 3/3 anonim válasza:
vágj bele! De ha tényleg rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz.
2012. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!