Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha leszólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha leszólítana titeket egy csaj azzal a mondattal, h:"szia, ne haragudj van barátnőd"?

Figyelt kérdés
Nem hittem volna,h valaha is ilyet fogok tenni,de annyira magányos vagyok,h ezt tervezem:O...Arra várva,h megtalálom a nagyőt..:/
2012. jún. 3. 19:45
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Utolsó! Lehet,hogy igazad van és köszönöm!:) És nem igazán vagyok az a pláza cica típus:S Hányingerem van tőle:@:S:S:S:S
2012. jún. 3. 20:56
 32/44 Yorxun Yorxun ***** válasza:
"És nem igazán vagyok az a pláza cica típus:S Hányingerem van tőle" - helyes, helyes
2012. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"Utolsó! Lehet,hogy igazad van és köszönöm!:)"


Nagyon szívesen, igazán nincs mit.


"És nem igazán vagyok az a pláza cica típus:S Hányingerem van tőle:@:S:S:S:S"


Jól gondoltam, hogy jellembeli problémák álnak a háttérben. Te teljesen természetesnek veszed azt, hogy egy embertársadra olyat mondasz hogy "hányingered van tőled" Kicsit elgondolkodtál azon hogy mit mondasz? te mit szólnál hozzá, ha valaki ezt mondaná rád? Lehet hogy magadnak nem tűnik fel, de kezd megerősödni a gyanúm, hogy nagyképű vagy...És ne vedd sértésnek, építőjellegű kritikának szántam O_O De pl engem kifejezetten taszítanak az ilyen lányok :S

2012. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
őszintén! Neked nincs olyan ember akitől hányingered van?? Mert Magyarországon sajnos rengeteg ilyen ember van..:)
2012. jún. 3. 21:18
 35/44 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nincs ilyen ember, én ugyanis magát az embert és a jellemhibáit különválasztom. Azért, mert valaki taszító módon viselkedik még nem egyenlő azzal, hogy az egész embert elvessem. Tapasztalatból tudom, láttam már olyat, hogy egy emberen aki korábban kicsapongó életet élt, olyan változás ment végbe, hogy manapság ő az egyik legtisztességesebb ember, akit ismerek.


Neked is rámutattam arra, hogy ahogyan gondolkodasz az taszító, és ez lehet az oka annak, hogy nem tudsz ismerkedni olyanokkal, akik nálad jók. De ettől függetlenül lehet belőled is közvetlen ember, akire talán majd azok is fel fognak figyelni, akik neked bejönnek.


Egyébként meg jogod van, azt tenni amit szeretnél :-) . Ha továbbra is hányingert akarsz kapni más emberektől megvan a lehetőséged rá, én nem szólok bele.


Üdv!

2012. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

ha jól nézel ki és nincs barátnője akkor azt mondom 70% mert vannak még pasik akik nem ugranak csak úgy, illetve bekepzeltek, vagy akik nem akarnak barátnőt

mondjuk kicsit veszélyes is

nekem a stílusod nem jön be, plusz manapság bárki modellkedhet smink+photoshop megold mindent

de h kedves aranyos vagy akkor biztos meglepődnek, más kérdés hogy van barátnőm

2012. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Sokkot kapnék, habognék, felpofoznám magam, hogy nem álmodom-e, megnézem, hogy biztos nem haltam-e meg...
2012. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
azt, hogy nincs:D
2012. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Megmondanám,hogy nincs és megkérdezném,hogy nem akar-e az lenni.

25F

2012. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Ha tetszel akkor: nincs, miért?

Ha nagyon tetszel akkor le is smárolnálak :D

2012. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!