Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha leszólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha leszólítana titeket egy csaj azzal a mondattal, h:"szia, ne haragudj van barátnőd"?

Figyelt kérdés
Nem hittem volna,h valaha is ilyet fogok tenni,de annyira magányos vagyok,h ezt tervezem:O...Arra várva,h megtalálom a nagyőt..:/
2012. jún. 3. 19:45
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Én is egyet értek...Köszönöm:)
2012. jún. 3. 20:05
 22/44 anonim ***** válasza:

Ők is modellek....:


[link]

2012. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Nem így nézek ki megnyugtatlak..:DDDDD
2012. jún. 3. 20:07
 24/44 anonim ***** válasza:

Túl gyors,lerohanás.

Az nem túl színpatikus ha valaki azért keres társat mert alig bírja nélküle,más nő inkább tartja magát és vár egy bátor férfire.

Én azt mondanám hogy nincs és nem is keresek.

Szóval erre is készülj fel...

2012. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Volt már hasonló eset. Túlságosan gyanús volt nekem, nem vettem komolyan.
2012. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Remélem engem komolyan fognak venni...Igazából jó sok komment,és üzenet érkezett:P Ezek alapján,lehet egy kicsit változni fog a szöveg,ugyanis a jelen körülmények közt aligha jönne be a pasiknak ez a szöveg:D (remélem intelligensnek tűntem;):DDDDD)
2012. jún. 3. 20:14
 27/44 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Rendben. Szólíts le. :P
2012. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Ha meg nem így nézel ki, mint a linkelt lányok, akkor nem is vagy igazán modellnek való, csak ilyen gagyi cuccokhoz, mivel a modellek így néznek ki...
2012. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Megmondom neked őszintén, szerintem benned van a hiba. Lehetséges, hogy a kisugárzásod taszító valamelyest, legalábbis az írásodból nekem az jön le hogy amolyan "Flegmah Ciccah" vagy.


Az meg hogy modellkedsz...Ez max azoknál jó, akik még csak TV-ben láttak modelleket testközelből nem ismertek egyet sem. Ismertem valakit aki például modell volt, nem tudom most még az-e. Tény és való hogy (akkoriban) tetszett, de alaból egy bunkó volt, így nem is tartott túl sokáig a kapcsolatunk. Most is ismerek egy modell csajt, és szörnyen nagyképű, egyáltalán nem szimpatikus, a fotózásain kívül gyakorlatilag semmiről sem lehet beszélni vele. Ezen tapasztalatok alapján tehát miért is kéne pozitv tulajdonságként feltünteni hogy valaki modellkedik? Barátnőm pl nem modellkedik, de jobban tetszik külsőre és belsőre is, mint a fentebb említett modellek, akikkel volt "szerencsém megismerkedni" Természetesen tisztelet a kivételnek, hiszen nem mind egyforma.


Szerintem változtatni kéne a hozzáálásodon, és akkor lenne pasid.

2012. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Egyébként meg mutass már magadról képet modellány :-) Kíváncsi lennék, kicsoda ez klassz csaj aki után fordulgatnak a pasik :D
2012. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!