Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha leszólítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha leszólítana titeket egy csaj azzal a mondattal, h:"szia, ne haragudj van barátnőd"?

Figyelt kérdés
Nem hittem volna,h valaha is ilyet fogok tenni,de annyira magányos vagyok,h ezt tervezem:O...Arra várva,h megtalálom a nagyőt..:/
2012. jún. 3. 19:45
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mondanám, h üljünk be valahova beszélgetni
2012. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Szóval deszka vagy és bűnronda, a leírás alapján. :Đ
2012. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
modellkedem,és utánam fordulnak az utcán;) szar az ítélőképességed drágám,ha ez jött le a leírás alapján;)
2012. jún. 3. 19:52
 14/44 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy mennyi idős vagy és merre felé laksz?
2012. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
72%
Modellkedsz,de mégis magányos vagy,és magányodba azon gondolkozol,h leszólíts valakit?Kamu
2012. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szar az ítélőképességem, pusztán csak nem bízok semmiféle interneten arcoskodó "szépségnek". Ha annyira szép lennél, meg modellkednél, már rég lenne barátod. Az már más kérdés, hogy normális-e, olyat az utcán sem biztos, hogy találni fogsz magadnak. Ennyi.
2012. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
49%
es hogyha megfordulnak utanad a pasik es modellkedsz hogy lehet hogy nincs pasid na ne szivass mar !
2012. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Nem kamu,jó lenne ha az lenne:/ Rengetegen próbálkoznak,de egyik sem jön be...Csupán azért tettem fel ezt a kérdést,mert el tudnám képzelni magam egy ilyen helyzetben,és ismerkedni szeretnék.Lehet,h egy pasi miatt csinálom,ugyanis egy ideje úgy érzem bele szerettem,és nem lehetünk együtt mert van barátnője.Nem fogok otthon sírni és pic*áskodni,inkább szerzek magamnak valakit..;) A kérdésem tehát az lenne,mit szólnátok,ha leszólítana egy modell csajszi?...
2012. jún. 3. 20:00
 19/44 ASOT ***** válasza:

figyelj ide!

ha a nő jól néz ki és a pasinak nicns barátnője akkor a csaj akármilyen szöveggel odamehet egy pasihoz.

fordítva ez nem ilyen könnyű..

2012. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
74%
#19 tök igazad van
2012. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!