Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sz erintetek tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz erintetek tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Azonos évfolyamban vagyunk (mindketten 11.-esek és 17 évesek). Múlt évben jött a suliba mert nem itt kezdett de 9. után úgy gondolta ez a suli jobb lesz neki mert amúgy kolis volt és akkor a 10.-et itt kezdte. Rögtön bejelölt, lájkolgatta a képeimet egész múlt évben de akkor barátom volt és így nem nagyon érdekelt..


Idén tetszett meg. Áprilisban belájkoltam egy régebbi képét, erre belájkolta ő is a profilképeim közül az elsőt. Május elején voltam egy buliban, ő is ott volt, szemezgettünk, sokszor láttam hogy nézett a tömegben de nem kért fel táncolni. Azóta ha szembejön velem a folyosón amikor meglát lesüti a szemét és a földet bámulja... viszont barátnőim mondják hogy amikor elmegyek mellette akkor mindig hosszasan utánamnéz, végigmér.

De közben más lányoknak lájkolja a képeiket amiket felraknak, én is felraktam április óta 2 új képet és egyikre se nyomott lájkot...


Most akkor ez mit jelent?

Nem biztos magában, nem is érdeklem annyira, érdeklem csak félénk, vagy miiii?:S 17/L


2012. jún. 2. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"lányként menjek oda hozzá? soha :) eddig minden srác odajött hozzám és én válogattam közülük ... most nem fogok 1 után futni."


Aztán ne csodálkozz, ha végül egyedül maradsz. Persze, a fiúk csináljanak mindent, te pedig élvezed a műsort.

2012. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!Egyetértek a #8-as válaszolóval.Ne hagyd hogy a Facebook ,,befolyásolja" ezt a kapcsolatot, inkább azt gondold át, hogy a való életben hogyan viselkedik a srác veled.

Ha tetszik neked a fiú, akkor nyugodtan hívd el,hidd el, hogy neki is jól fog esni a kezdeményezésed, főleg ha egy félénk fiúról van szó!

Olvasd el ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__25914.. az alap ,,probléma" nagyjából ugyanaz!

2012. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm! el is olvasom a kérdést köszi szépen:)
2012. jún. 3. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!