Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Mit csináljak, hogy legyen valami köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy tölem 2 évvel feljebb járó srác a suliban (ö 11.es, én pedig 9.es vagyok), aki nagyon tetszik nekem. 2 héttel ezelött bizonyos okok miatt több órájára is be kellett ülnöm. Az érettségik és a csoport amúgy is kis létszàma miatt elöfordult, hogy kettesben voltunk a teremben, míg a tanár meg nem jött, de általában voltunk legalább 3-4en. Ezelött nem ismertem személyesen, de ha láttam a folyósón vagy az ebédlöben, mindig alaposan megnéztem, mert nagyon tetszik. A vele töltött idö alatt beszélgettünk is, és órán, ha felé néztem, gyakran összeakadt a tekintetünk... egyik óra után már mindenkitöl elköszönt, megállt az ajtóban, és mikor ránéztem, mosolygott, halkan nekem is.mondott egy sziát, és utána ment csak el. Még aznap megint összefutottam vele a folyósón, akkor is mosolygott, köszönt, és miután elmentem és visszanézett, megint találkozott pillantásunk...

Szerintetek én is tetszem neki? Mit csináljak, hogy kialakuljon köztünk valami? Szinte alig látom öt a suliban, hetente max 1-2 alkalommal, de akkor sem mindig vesz észre, mert a barátaival van. Az egyik legjobb haverját ismerem, itt lakik egy utcával lejjebb tölünk, elöfordul, hogy együtt jövünk haza. Esetleg beszéljek vele, vagy öt hagyjam ki belöle? :S

Bocsánat a hosszú szövegért, nagyon köszönöm annak, aki elolvassa és válaszol rá!


2012. máj. 29. 22:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak még annyit, hogy ne egy ilyen nagyon menö, suli macsója, minden nö álma pasit képzeljetek el, akire minden lány mászik, hanem egy teljesen átlagos gimis srácot.
2012. máj. 29. 22:51
 2/6 anonim válasza:
Próbálj vele többet találkozni ,és beszélgetni.Amit leírtál én abból azt vonom le ,hogy nem vagy számára közömbös.
2012. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Mit csinálhatnék még? :s
2012. máj. 31. 14:35
 4/6 chooseyourdestiny ***** válasza:

beszélj vele facen

és már élőben is bátran odamehetsz. beszéljetek meg egy találkozót.

a haverját most még hagyd ki a dologból :')

2012. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Múltkor ráírtam facebookon, és beszélgettünk is... nem olyan egyszavas válaszokat adott, hanem böven kifejtette a válaszait és ö is kérdezett:)

Ma lett vége a sulinak, talán majd az évzárón még látom... :/ a találkozó ajánlását inkább ráhagyom, mert ha akar látni,úgyis megkérdezi majd - remélem... - ha meg nem, akkor nem akarom ráeröltetni. :)

De mégis.... ha csak facen tudunk majd nyáron beszélni, akkor milyen "célzásokat" tehetnék, hogy felkeltsem valamennyire a figyelmét? Mmint hogy bókokra gondolol:) múltkor mielött kiléptem faceröl írtam neki, hogy jó volt beszélgetni:) valami ilyesmire gondolok... vagy hasonlók

2012. jún. 15. 18:34
 6/6 chooseyourdestiny ***** válasza:
igen nyugodtan:D
2012. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!