Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem ennek a lánynak? Lehet valami köztünk?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves lány (én most 20 vagyok, amikor megismertem csak 14 volt, én meg 19), aki nagyon tetszik nekem, de elég sok hülyeséget csináltam, ami miatt lehet, hogy elment tőlem a kedve. Pedig régebben szerintem bejöttem neki. Kezdjük az elejéről.


Egy középsuliba járunk, és egy busszal. Amikor 9-es lett, én 5-es voltam, és amikor felszállt a buszra, mindig néztem, mert nagyon szép csaj. Olyan aranyos. :D És ő is nézett engem, mert elég jóképű vagyok. De egy kicsit meguntam, mert nem lett semmi, és láttam, hogy tetszem neki. Szóval annyira nem is néztem már. Meg nekem barátnőm is volt, akit nem szerettem egyébként. Sokáig nem volt semmi, de láttam, hogy figyel engem ez a csaj. Sok szemétséget is csináltam. Például amikor szakítottam a csajommal, direkt úgy meséltem el az egészet a haveromnak, hogy ő is hallja. És úgy csináltam, mintha szeretném még a csajt. Pedig nem. Meg elmondtam a haveroknak, hogy bejövök a lánynak (azt nem, hogy ő is nekem), és ők elkezdték ezzel kicsit szivatni. De nem túl feltűnően. Ekkor már nem is figyelt annyira rám. Szal a haverjaim egyszer pl. direkt mondták, hogy "nézzétek már, hogy nézi xy-t (vagyis engem)" És a csaj hallotta, és szeritnem megsértődött. Amikor láttam rajtam, hogy már nem érdeklem, engem ő megint elkezdett érdekelni. Tudjátok, hogy van ez. :\


Aztán évvége lett. Nyáron nem is láttam. És amikor 10-es lett (én pedig 6-os), akkor láttam rajta, hogy le se szar, max. jó pasinak tart. Szóval megint próbáltam szemezni vele a buszon, de nem túl sok sikerrel. Bár látszik rajta, hogy azért egy nagyon kicsit még érdeklem. A haverokkal szoktuk néha "piszkálni" őt meg a barátnőit. De csak olyanokkal hogy köszörüljük a torkunkat ha elmennek mellettünk, ilyenek.


Tegnap reggel a buszon mögöttünk ült a barátnőjével, és egy srácról beszéltek, aki ennek a lánynak tetszik. És ez annyira idegesített. Asszem tudom is, hogy ki a srác, egy kis 9-es. :@ A héten bejelöltem myvipen egy barátnőjét, csak hogy cukkoljam egy kicsit. de nem úgy tűnt, mintha érdekelné. Tegnap este meg bejelöltem őt facebookon, és vissza is jelölt.

Dem ost nem tudom, mi van. Tetszem-e neki. És azt hogy adjam a tudtára, hogy ő tetszik nekem? Most nics barátnőm, de ő azt hiszi, hogy szeretném visszakapni a volt csajomat. És ha összejön azzal a kis szarossal? Vagy csak direkt cukkolni akart engem? nem értem. Lehet még köztünk valami?


2010. szept. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
mondjuk közöld vele h "lájkolod"(mint ahogy fészbúkon lenni szokás).. ő nem fog kezdeményezni, az egyszer szent. Neked kell megtenned.. 20 évesen szerintem rá kellett volna gyere erre
2010. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehet nála esélyem egyáltalán? Szerintem neki az okosabb fiúk jönnek be, én meg inkább csak helyes vagyok. :S Meg úgy is hamarosan elmegyek ebből asuliból.
2010. szept. 18. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:

De lehet nála esélyem egyáltalán? Szerintem neki az okosabb fiúk jönnek be, én meg inkább csak helyes vagyok. :S Meg úgy is hamarosan elmegyek ebből a suliból.


ha eléggé megismeritek egymást, majd eldől, hogy szerelem is lesz-e.. egy próbát megér.. A lányoknak az idősebb pasik jönnek be általában, és nem a stréberek.. legyen művelt, lehessen vele normálisan beszélgetni, de ne legyen túl tudományos, vagy kocka..

egy msn címet azért elkérhetsz, ott sokkal felszabadultabban beszélgethettek, mint élőben

egyébként az én barátnőm 4 évvel idősebb nálam :) Ő 19, én 15.. 2 éve vagyunk együtt :)

érettség kérdése :)

2010. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs az első két sort benne hagytam ..
2010. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na szóval nyilvánvalóan cukkolni akart azzal, hogy mögötted ült a buszon a barátnőjével és direkt arról a 9.-es srácról beszélt.:D Ez ilyen csaj praktika.:D

Szerintem mond el neki, hogy tetszik neked.:)

15/L

2010. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ez ilyen csaj praktika.:D "


ez elég idegesítő egyébként ..:D

2010. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csaj szemmel tényleg elég helyes lehet a srác.. XD De majd elkérek tőle egy msn-címet. Élőben vagy neten szerintetek? :D
2010. szept. 18. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!