Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik,évfolyamtársak vagyunk de egy csoportban vagyunk angolon.

Sokat szoktunk beszélgetni óra előtt meg ha összefutunk suliban.(Chaten nem szokott,én sem szoktam ráírni mert úgy nem szeretek beszélni)

Néha szoktam lájkolgatni a képeit,de ő sosem szokta nekem.

Tegnap előtt raktam fel új képet,azt likolta. :)

Szerintetek lehet valami belőle?


2012. máj. 28. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam olyannak likeolni a képét, akitől nem akarok semmit... ez egy hülyeség.

Próbáld meg elhívni valahova, aztán majd lesz ami lesz!

2012. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Csak hívd el valahova suli után és ha igent mond, akkor tuti bejössz neki. Egyébként hány éves vagy?:)
2012. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne a facebookon elé az életed és ne az ott kapott jelekből dönts!

Megerősítésnek teljesen jó , de inkább az iskolában próbálj meggyőződni ezekről .

Lehetséges , hogy lehet , de ugyan ugy megvan rá az esély hogy nem .

Ezt ennyiből nem lehet megállapítani .rajtad múlik na meg azon hogy tetszel-e a lánynak .

2012. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.

Kösz,az eddigi válaszokat!

2012. máj. 28. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Lájkolta.... Van barátom, lájkolok dolgokat, de mégse akarom egyiket se.......
2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!