Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy csak beképzelem? (tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, bocs)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,és van egy srác,aki nagyon bejön.Nem volt még komolyabb barátom(nem a külsőm miatt,ezt többen is megerősíthetik,csak nagyon nincs önbizalmam,nem igazán merek nyitni),lehet,hogy ezért nem tudom eldönteni.

Beszélgetünk már egy ideje,találkoztunk is,és néha teljesen olyan,mintha tetszenék neki,máskor meg tök közömbös.:/

Például múltkor mikor találkoztunk,hülyéskedtünk,meg minden,és többször is csinált olyat,hogy magához húzott,átölelte a derekam,és belefúrta a fejét a nyakamba.Meg ilyen apróságok,amik szerintem arra utalnak,hogy tetszem neki.

Viszont meg volt beszélve,hogy valamikor elmegyünk moziba(ő hívott el..)a hosszú hétvégén,és nem lett belőle semmi sem.Szerintem elég piti indokokkal koptatott le.

Meg többször is tett utalásokat,de..én mér nem tudom.

És ha tetszem neki,akkor miért nem lép 2 hét után?..


Igazából az érdekelne,hogy hogyan tudnám a tudtára adni,hogy tetszik nekem,anélkül,hogyha kikosaraz,akkor hatalmasat koppannék?


2012. máj. 28. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:

itt 3 féle lehetőség áll fenn:


-tetszel neki

-csak meg akar dugni

- azt se tudja hogy mivan

2012. máj. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! én 20 éves lány vagyok ugyanúgy önbizalomhiányos,én sem merek nyitni szal lehet nem én leszek az aki megfeleő tanácsot tud adni,de azért megpróbálom:) Szerintem is tetszel neki legalábbis az alapján amit írtál...viszont az tényleg érthetetlen hogy miért nem lép 2 hét után...nem is találkoztatok azóta?
2012. máj. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dehogynem,találkoztunk.:)

Akkor volt az ölelgetős dolog.De igazából mindig ezt csinálja,mikor együtt vagyunk.Magához húz,meg ilyenek.

Már 2 napja azon gondolkozom,hogy lépek én,de nagyon félek tőle,hogy lekoptat..akkor viszont már a baráti viszonyt is cseszhetem.

2012. máj. 28. 01:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Privátban részletesebben is leírhatom,aki szeretné,csak félek,hogy itt megismernek.
2012. máj. 28. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!