Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sz erintetek tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sz erintetek tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Azonos évfolyamban vagyunk (mindketten 11.-esek és 17 évesek). Múlt évben jött a suliba mert nem itt kezdett de 9. után úgy gondolta ez a suli jobb lesz neki mert amúgy kolis volt és akkor a 10.-et itt kezdte. Rögtön bejelölt, lájkolgatta a képeimet egész múlt évben de akkor barátom volt és így nem nagyon érdekelt..


Idén tetszett meg. Áprilisban belájkoltam egy régebbi képét, erre belájkolta ő is a profilképeim közül az elsőt. Május elején voltam egy buliban, ő is ott volt, szemezgettünk, sokszor láttam hogy nézett a tömegben de nem kért fel táncolni. Azóta ha szembejön velem a folyosón amikor meglát lesüti a szemét és a földet bámulja... viszont barátnőim mondják hogy amikor elmegyek mellette akkor mindig hosszasan utánamnéz, végigmér.

De közben más lányoknak lájkolja a képeiket amiket felraknak, én is felraktam április óta 2 új képet és egyikre se nyomott lájkot...


Most akkor ez mit jelent?

Nem biztos magában, nem is érdeklem annyira, érdeklem csak félénk, vagy miiii?:S 17/L


2012. jún. 2. 20:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocsi akkor..
2012. jún. 2. 20:41
 2/13 anonim ***** válasza:
amúgy igen, amikor odajutottam hogy lájkolgatta a képeidet, onnantól már biztos voltam benne hogy bejössz neki. 100%
2012. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jó ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi... :) nem igazán értem miért mondjátok...

akkor most szólok hogy aki eddig nem olvasta el és nincs kedve ilyet olvasni NE TEGYE! aki meg normálisan segíteni szeretne az írjon... köszi

2012. jún. 2. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a lájkolgatás alapból baromság. Én nem szoktam lájkolni senkit,akár tetszik,akár nem.
2012. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
lényegtelen, mindegy.. :) Kössz a semmit gyakorikérdések, ismét nem csalódtam !
2012. jún. 2. 20:49
 6/13 A kérdező kommentje:
lányként menjek oda hozzá? soha :) eddig minden srác odajött hozzám és én válogattam közülük ... most nem fogok 1 után futni.
2012. jún. 2. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Na akkor megválaszoltad helyettünk a kérdést. Gratulálok, csak kicsit gondolkozni kéne, nem pedig egy idióta netes kapcsolatépítő sz*ron elintézni a dolgokat. Ha érdekled úgy is keresni fog, ha meg nem, akkor nem.
2012. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A facebookból és a lájkolgatásból szerintem ne vonj le semmilyen következtetést. Nem éri meg arra alapozni.

Viszont az, hogy buliban is néz és hosszasan utánad néz az már valószínű, hogy azt jelenti, hogy tetszel neki. A fiúk bonyolultak, mint ahogy mi lányok is .

2012. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#14-es kommentelő köszönöm! végre valaki normálisan hozzászólt a kérdésemhez ... tényleg köszi szépen :) barátnőim is így gondolják ahogy Te is mondtad.
2012. jún. 2. 21:02
 10/13 A kérdező kommentje:
pedig sajnos eddig többször is tapasztaltam, hogy vannak fiúk, akiknél a lájkolgatás-bökdösés "tetszel"-t jelent, csak félénkek.
2012. jún. 2. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!