Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 14 év körüli lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 év körüli lányok miért gondolják egy 22 éves srácról, hogy pedofil és csak kihasználja őket? Nem is ismernek, de már így vélekednek, nem tetszik ez nekem.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 22:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
Urtolsò válaszoló te férfi vagy ugye? El sem tudod képzelni egy lány számára milyen fontos a szüzessége, és milyen lehet belegondolni abba hogy egy fiú aki már bőven érettebb nála mit vár el tőle vagy ha nem kapja meg meg is erőszakolja. Lehet nem kell mindig a legrosszabbra gondolni de egy felnőtt férfi aki 14 éves kislányokat hajkurászik az mégis csak furcsa...
2012. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt, engem a haverok pedofiloznak le, pedig tisztában sincsenek a szó igazi jelentésével, mert az igazi pedofil nem 14 év körüli lányokhoz vonzódik, akiknek már szép formás alakja van többnyire, hanem a 8 éves kislányokhoz.


Én sem tehetek róla, hogy valamiért mindig a 14-16 év körüli lányokhoz vonzódom a leginkább. Ez nem választás kérdése, hanem a kémia dolgozik az emberben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

"El sem tudod képzelni egy lány számára milyen fontos a szüzessége"


Ja nyilván:D

Azért öltöznek 12 éves koruktól ribinek, tisztelet a kivételnek. Azért röhögik képen, ha valaki 18 éves korára még szűz. Nem beszélve afölött, akkor már egyenesen orvoshoz küldenék.

Ezek a lányok ebben a korban már dugnak, igen DUGNAK, ha tetszik, ha nem. Nekem nem.

Egy 60 éves papa is kufircolhat egy 14 évessel, ha az beleegyezik.


Már nem a 19. században élünk.

2012. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én 17 vagyok és szűz, nem kell általánosítani, és én nagyon rendes lányokat ismerek. Nem mindenki akar 12 éves korától ribanc lenni. Amúgy ez csak a szülőkön múlik.
2012. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Jolvaaan #21-ke...:D azért nem kell így túldramatizálni a helyzetet....:_D
2012. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mert egy 22 éves férfinek nem 14 éves kiskòruval kéne ismerkedni meg barátkozni hanem a maga korabelivel.
2018. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha a kislány naív is de a szülei, tanárai, szomszédai s a rendõrség is ezt gondolná.

Te szexuális vágyat érzel olyan iránt aki még alig menstruál.

Teljesen más életszakaszban van, testileg s fejben is nem arra vágyik mint te. S ha már kapcsolat... ugyan mirõl beszélgetnétek úgy komolyabban?

2018. márc. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!