Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 14 év körüli lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14 év körüli lányok miért gondolják egy 22 éves srácról, hogy pedofil és csak kihasználja őket? Nem is ismernek, de már így vélekednek, nem tetszik ez nekem.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 22:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a fajta fiú, még jóformán szűz vagyok. Ha olyan a lány, tudok várni rá, én megbecsülném, ha találnék végre olyan lányt, aki nem csak külsőre szép, hanem jellemre is. Egyébként hazudhatnám simán, hogy 15-17 éves vagyok, főleg, ha ilyen csőnaciban meg egyéb középsulis divatcuccokba öltözöm, mert fiatalosan nézek ki, ezért sincs esélyem a saját korosztályomnál, ők meg a 30-40-esekre buknak. Afiatalabbak meg rám, de itt neten meg valamiért elutasítanak a korom miatt és ezt nem érzem igazságosnak, ez csak a kor, az ember érzései, jelleme sokkal fontosabb szerintem, de úgy látszik, csak én gondolom így. Buliban bezzeg nem bánták, ha velem smárolhattak a lányok, fura.
2012. jún. 1. 23:01
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy 14 éves még gyerek, egy 22 éves meg felnőtt ember. Mégis mire kéne gondolnia? Hogy majd olvasol vele tinimagazint és veszel plüssmacit a ballagására? Egy 14 évesnek még arról kéne álmodoznia, milyen lehet csókolózni a leghelyesebb osztálytársával, meg fogni a kezét... Nem attól parázni, hogy tetszik egy 22 évesnek, aki jó eséllyel már nem szűz, és szíve szerint rendszeresen élne szexuális életet... Inkább 17 felett keresgélj! 24N
2012. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

egy egy'ejszakás smárolgatást ne hasonlíts már össze egy hosszútávú kapcsolattal... ÉN (már) 17 vagyok, de ennyi idősen is megilletődnék, ha egy 22 éves pasi bepróbálkozni. Hiszen az már majdnem felnőtt..


ÉS arra nem gondoltál, hogy a saját korosztályod azért nem vesz figyelembe, mert csőnacit hordasz, mint ezek mai divatosnak beállított b*zik??

2012. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
*bepróbálkozna*
2012. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
lehet, hogy 22 éves létedre agyilag kb azon a szinten vagy, mint 1 14éves lány. én ismerek roppant intelligens 16 éves lányt, de még akkor is érezni rajta, hogy gyerek. nem tudom mit látnak a magadfajták egy ilyen fiatal lányban.
2012. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Uh, hát veszélyes téma, azért egy 14 éves még bőven gyerek!

Ha mondjuk 16-17 lenne, de ez így akkor is gázos!

Szerintem felejtsd el!

2012. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan... Egy olyan fiú, akinél szóba jöhet egy 14 éves lány, mint partner... Miért a huszonéves lányokat hibáztatja, hogy túl éretlennek tartják?! 24N
2012. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
23:59-nél a pont.Mondom ezt úgy,hogy "engem" is érint pont ez a téma:öcsém 23éves és a barátnője 15éves lesz.Na ez sem normális....természetesen a lány apja tiltja is,amit én megértek teljes mértékben,de ők(öcsém és a kislány) nem.24N
2012. jún. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Jut eszembe még annyit saját "élményként",hogy 14éves voltam épp bekerültem gimnáziumba és egy 19éves fiú akart nekem "udvarolni",hát a frászt kaptam tőle,hogy mit akar.Pedig "csak" 5évvel volt idősebb nálam..aztán már zaklatásba ment át a dolog és végén apukám intézte el a dolgot.Szóval javaslom a saját korosztályod és hagyd már békén szegény kislányokat.
2012. jún. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

"A 14 év körüli lányok miért gondolják egy 22 éves srácról, hogy pedofil?"


Mert buták mint a tök és fogalmuk sincs mit jelent a pedofil szó.

2012. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!