Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIért van az hogy nemtalálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van az hogy nemtalálok magam mellé egy rendes lányt? Nem vagyok egy bulizós fajta, szeretek, mászkálni deh ígyse. Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 08:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
NAhát a netes társkeresőket legtöbb esetbe le lehet szólni! én már nem tom hányra regisztráltam, eddig sikertelenül . :S vagy nem ír vissza, vagy el se olvassa a levelet és törli. Akkor az illető ne regisztráljon iylen oldalakra, ha még egy levelet se hajlandó elolvasni!!!!!!!!
2009. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
háét köszönöm nekteeeeeeeeeeeeeek:) amúgy vagyok ien társkeresőkben:) egyszer ugyis bejön:P(legábbis remélem:)
2009. júl. 1. 18:38
 13/21 anonim ***** válasza:
09:03-as vagyok... :D Ami az életkort illeti, csak annyi a kikötésem, hogy azért 5 évnél ne legyen nálam idősebb... :D Egyébként az a srác, akivel 7 hónapig voltam együtt, 17 éves volt... :) Erről ennyit...
2009. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nah akkor tényleg nemszámít,ha szeretik egymást:) akkorjóóóóóóh:) és sok szerencsét a pasitalálásban:)
2009. júl. 1. 19:05
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is Így vok vele, ha belegondolok jól jönne egy kapcsolat hogy tudom hogy vhol a földön van egy srác aki szeret. Ebbe így belegondolni olyan jó 15/L
2009. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
hátjóó az csak a kérdés hogy mikor és hol lessz ez:D menyit kell rá várni
2009. júl. 2. 18:15
 17/21 anonim ***** válasza:
merre laksz? ;)
2009. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

01:01-es vok

már egyből randit szervezünk vagy mi lett itt egy napig??

mind1 sokáig nem tom nézi ide a válaszokat most =( 1 hét és leszek akkor már olyanokat szeretnék itt látni hogy vkivel összejöttél :D

2009. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Budappesten lakok:) heheh^^ és tee?
2009. júl. 3. 07:21
 20/21 anonim ***** válasza:

Sajna a mai fiatal csajok többsége a bulikért él meg a félnapos plázamászásokért, mert az "menő"...nagyon kevés ember van aki szeret akár elmenni fagyizni vagy sétálgatni vhol este, és nem rinyál h "menjünk már haza mert sok a szúnyog" miközben néznéd a naplementét...én is lány vagyok, még sem tudom az ilyeneket megérteni...de lehet hogy csak én vagyok egy kicsit lemaradva :S

Nem mondom hogy menj egy könyvtárba csajozni, de próbálj meg ismerkedni, flörtölni pl. az utcán sétálgatva...sztem sok olyan ember mászkál itt-ott akik hasonlóan gondolkoznak mint te :)

2009. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!