Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIért van az hogy nemtalálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért van az hogy nemtalálok magam mellé egy rendes lányt? Nem vagyok egy bulizós fajta, szeretek, mászkálni deh ígyse. Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 08:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bulikban nehéz is. De iskolában például lehet. Ne aggódj nem maradsz le semmiről.
2009. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
értem,deh már mégis szeretnék magam mellé egy lányt,nemtudod hogyan kéne ?
2009. júl. 1. 08:55
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Nah, nekem is ez a problémám, csak lány (20) vagyok... Sehol nem találok egy olyan fiút, aki nem csak "szextárgy"-ként tekint rám (hogy TCs-t idézzek... :D ), hanem komolyan is vesz... Soha nem lesz egy normális barátom... :/


Okos ötlettel nem tudok szolgálni... Én próbálkoztam már bulikban, koncerteken (ott egyszer össze is jött, 7 hónapig együtt voltunk, ez volt az egyetlen komoly kapcsolatom...), buszon, neten is (na azt végképp nem ajánlom, hogy társkeresőre regisztrálj, kiábrándító egy dolog)...


Sok sikert a lány kereséshez!

2009. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

hátértem:S látom akkor teis így vagy vele, hát sajnállak:)

és kösszíí,én meg neked szurkolok gőzerővel hogy te talájj egy olyan fiúúút:) mellesleg énse csak a (szexre mek)

16F

2009. júl. 1. 09:11
 5/21 A kérdező kommentje:
amúgy neked számít az életkor hogy mennyi különbség van?:D
2009. júl. 1. 09:52
 6/21 anonim ***** válasza:

Én már csak azt nem értem,hogy a társkeresőket miért kell leszólni...Májvip randin ismertem meg nem olyan rég egy csodálatos lányt.Azt kell,hogy mondjam,hogy élőben sem találtam volna Nála tökéletesebbet minden szempontból és Ő is így gondolja rólam.Komoly kapcsolata még egyikünknek sem volt.Hihetetlen jól megértjük mindenben egymást.Tehát egy próbát megér,valakinek bejön ez a módszer is,hajrá!!

20/F

2009. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hát akkor grat nektek:) am énis vagyok viprandin:d és ott ismertem egy jócsajt 1hónapig vele voltam és azt kifucssolt:S deh nemadom fel.
2009. júl. 1. 10:35
 8/21 anonim ***** válasza:

09:03-ezzel én is is vagyok aki rám nézet eddig az csak szexet akart,semmi mást.nekem meg arra nem kell egy kapcsolat.

De a kérdésre a válasz:NEm könnyű egy olyan lányt találni aki sokáig melletted lesz,de nadon sok esély van rá ha találsz egy lány azzal sokáig együtt lesztek!keres tovább és hidd el h nem azért nem találsz csajt mert nem vagy bulizos.De együtt érzek veled,és sem találok magam egy fiút aki nem csak a szexre megy ki!De sok szerencsét!

15/L

2009. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát, én is vagyok ezzel, csak én lány vagyok. Én sem vagyok egy bulizós típus.

Egyszer csak megtalál valaki aki pont rólad álmodik. =) Sok szerencsét!

14/L

2009. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

énis így vagyok vele:S nem találok 1 rendes fiút:(

ha gondolod írj privit és segíthetünk egymásnak:)

14/L

2009. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!