Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek egy magam fajta lányról?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és néha teljesen elveszettnek érzem magam. Vajon egy magam fajta lány már nem is kell a korombeli fiúknak?! Szóval... 18 éves vagyok, még gimnáziumba járok. Számomra fontos a tanulás, mindig mindent megteszek a jobb jegy érdekében. Szeretnék egyetemre járni, majd később jól megfizetett munkahelyen dolgozni. Úgy érzem, hogy koromhoz képest érett vagyok. Szeretek szórakozni, de soha sem iszom. Nekem egyszerűen nem esik jól. Szerintem egy ittas / részeg lány látványa visszataszító. Mindig megvetem az olyan lányokat, akiket részegen látok a földön fekve, stb. Szeretek társaságban lenni, lehet velem szórakozni, nevetni, ugyanakkor komolyan beszélgetni. Itthon mindig tudom a dolgomat, legyen az mosás, főzés, takarítás, stb. Túl maradi vagyok? Úgy érzem, hogy a korombeli fiúknak nem a hozzám hasonló lányok tetszenek... Mi a véleményetek?
2011. szept. 24. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy az alapján, amiket leírtál, imádnalak:DD

Bár ez kevés egy ember megismeréséhez.

Én nem vetem meg az alkoholt, de abszolút egyetértek azokban, amiket róla írtál.

2011. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem több ilyen normális lány kéne ebbe a világba
2011. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

ez butaság én ugyanígy vagyok a dolgokkal csak fiú létemre. Én ugyan iszok de ritkán berúgni is csak 2 szer rúgtam be életembe, nem nagyon esik jól az alkohol max 1-2 naponta egy üveg sör ami jól szokott esni, de az sem igazán jellemző. Szerintem sok olyan korunkbeli van akiknek az esze a bulikon és az ivászatokon jár, bár ezt senki ne vegye sértésnek de sajnos ez van. Nekem volt egy barátnőm aki ritkán járt el bulizni nagyon csinos volt meg minden egy álomnő volt. Nekem is ilyen a modorom hogy ritkán bulizok ritkán iszok, tanulni nem tanulok jól de dolgozni azt tudok. Persze én már elvégeztem a gimit jelenleg munkátkeresek de ez most lényegtelen.

A lényeg az hogy ilyen magadfajta normális lányból kevés van már a mai világban, főleg olyanokból akik nem isznak vagy csak alig isznak. 16 éves koromban volt egy barátnőm és azért szakítottam mert elegem volt abból hogy minden héten a karjaimban kellett hazavinnem mert annyira leitta magát plusz a viselkedése is akkor teljesen kiábrándító volt.

Én örülök hogy te kérdező ilyen lány vagy szerintem tuti akad olyan pasi aki a te stílusodat keresi szóval ne add fel a dolgokat :)

2011. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Bár többen lennének ilyen "maradi" lányok.

Én tökéletesen olyan barátnő/feleségre vágyom mint te! Sajnos eddig sikertelenül...

Én sem iszom csak nagyon ritkán és undorodok a részeg lányoktól.Sokan mondják ,hogy stréber vagyok mert tanulok és jóban vagyok a tanárokkal ,de őszintén nekem számít a jövő.


20/f

2011. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy a leírásod alapján még bármilyen lehetsz. Így nem lehet hiteles véleményt alkotni, szerintem te is tudod. Bizonyos tekintetben pedig nem is tudod megítélni magad, pl. ez a "lehet velem szórakozni, nevetni, ugyanakkor komolyan beszélgetni" dolog pont ilyen. Biztos van, aki szeret veled szórakozni, aki tud veled beszélgetni, aki jó fejnek tart, de biztos van olyan is, aki nem. Nem vagyunk egyformák.
2011. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát ha minden igaz, amit leirtál, mondjuk egy rosz tulajdonságodat sem taglaltad, azért biztos azok is vannak, de azok alapján, plusz ha még tetszenál is, biztos elvennélek.


22F

2011. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Drágák vagytok. :)
2011. szept. 24. 11:39
 8/20 anonim ***** válasza:
hol laksz? 18/f :D
2011. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Nm veled van a baj hanem a veled egyidos fiuk epp az olyan lanyokra buknak akik a foldon fetrengenek reszegen. (tisztelet a kivetel)
2011. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez eddig szép és jó, de mi a fekete leves? Fiúnak születtél vagy 2 fejed van?
2011. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!