Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek egy magam fajta lányról?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és néha teljesen elveszettnek érzem magam. Vajon egy magam fajta lány már nem is kell a korombeli fiúknak?! Szóval... 18 éves vagyok, még gimnáziumba járok. Számomra fontos a tanulás, mindig mindent megteszek a jobb jegy érdekében. Szeretnék egyetemre járni, majd később jól megfizetett munkahelyen dolgozni. Úgy érzem, hogy koromhoz képest érett vagyok. Szeretek szórakozni, de soha sem iszom. Nekem egyszerűen nem esik jól. Szerintem egy ittas / részeg lány látványa visszataszító. Mindig megvetem az olyan lányokat, akiket részegen látok a földön fekve, stb. Szeretek társaságban lenni, lehet velem szórakozni, nevetni, ugyanakkor komolyan beszélgetni. Itthon mindig tudom a dolgomat, legyen az mosás, főzés, takarítás, stb. Túl maradi vagyok? Úgy érzem, hogy a korombeli fiúknak nem a hozzám hasonló lányok tetszenek... Mi a véleményetek?
2011. szept. 24. 11:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ezek alapján amiket leírtál, én beléd szerettem! Persze ez azért kevés információ egy lány megismeréséhez, hisz az ember ennél jóval összetettebb, bonyolultabb lény.


De bárcsak több "maradi" lány lenne ebben a korosztályban.



17/F

2011. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Az egyik kommentelőnek igaza van. Hiszen a rossz tulajdonságaimról nem is írtam. Na, megpróbálom összeszedni őket. Szóval... Naív vagyok, vakon megbízom az emberekben, ami miatt rengeteg csalódás, pofon ért már az életben. Hajlamos vagyok a dolgok túlkombinálására. Néha simán elefántot csinálok a bolhából és kiborulok a semmiért. Féltékeny vagyok, ha valaki hozzányúl ahhoz, ami / aki az enyém. De szerintem ez azért van, mert én is nőből vagyok. :)

Mindezek ellenére a "megbeszélés és a másik meghallgatása" híve vagyok.

2011. szept. 24. 12:03
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ezek még nem olyan elviselhetetlen tulajdonságok, de kezdem azt hinni, hogy te nem is létezel!
2011. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Remélem, hamarosan megtapasztalod, hogy a párválasztást a legtöbb esetben nem olyan dolgok határozzák meg, amit le tudsz írni néhány sorban.
2011. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Azért a szíve mélyén minden férfi ilyen lányról álmodik:) Én is.:)) Mondjuk a kinézetedről nem tudok nyilatkozni, de ha küldesz egy képet, akkor azt is megoldjuk:)))

22F

2011. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Képet én is szívesen fogadnék:)
2011. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nincs véletlenül kedved ismerkedni?
2011. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezek alapján beszéldszerettem.. Q.Q
2011. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok! :) Aki szeretne velem beszélgetni, nyugodtan írhattok msn címeket.
2011. szept. 24. 14:19
 20/20 anonim ***** válasza:

fiúk szemében 80% vonzalom az evolúció-pszichológia szerint a KÜLSŐ-től van a lányok szemében meg a 80% vonzalom az ALFA-tualjdonságoktól.


Szal ajánlom gyúrj rá a külsőre és lesz palid:D

F18

2011. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!