Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Patt helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Patt helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve vagyunk együtt, közös lakásunk van (az ő nevén, de közös pénzből), de teljesen ellaposodott a kapcsolatunk. Úgy érzem, nem kapom meg tőle azt a törődést, amire vágynék. 17 évesen ismertem meg, és mindig bántam, hogy nem volt több pasi az életemben, kicsit több tapasztalat. 3. barátom. Azt hiszem, már csak megszokás tart minket össze, bár ő ezt nem így gondolja. Viszont a munkahelyemen van egy férfi, és valamelyik éjjel azt álmodtam vele, hogy azt mondta nekem, meg akar hódítani és szeret. Aznap hajnalban összefutottam vele a melóban, még csak ketten voltunk az irodában, és észrevettem, hogy célozgat meg próbálkozik, de nem nyomulósan. Azóta nem tudom kiverni a fejemből, izgatja a fantáziámat, hogy mi lenne, ha. Lehet, hogy csak az álmom miatt érdeklődöm ennyire iránta? Sosem csalnám meg páromat, de már ettől is rosszul érzem magam, hogy állandóan mindenben őt látom, pedig nem akarom így. Arra is gondoltam, hogy bárcsak előbb ismertem volna meg, mint páromat, akár rövid kalandnak is örültem volna vele, aztán páromat megismerem, és élem tovább életem. Megcsalni semmiképpen nem szeretném páromat, de olyan jó lenne, ha egy kicsit ennek a férfinek az oldalán is kipróbálhatnám az életet, ha mondjuk kettő lenne belőlem vagy néhány hétig együtt lennénk, és utána mindenkinek az emlékezetéből kitörölhetném, mintha sosem történt volna. Régebben mondtam már páromnak, hogy mivel nem volt előtte szinte senkim, hiányzik a kaland, az izgalom, kimaradt a fiatalságomból, és mi lenne, ha 1 évben 1x-2x mással is lefeküdnénk. Persze kiborult. Pedig ha megengedné, lehet, hogy 1 alaklom után többet nem akarnám. De annyira szeretném megtapasztalni, kalandra vágyom, nem az unalmas háziasszonyos hétköznapokra. Mit tegyek? Elmúlik? Patt helyzetnek érzem.

2012. máj. 31. 22:37
 1/7 jin ***** válasza:

Ezért nem szabad Penzt adni valamibe ami nincs a neveden!

T

2012. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen mindenhol van. A szürke hétköznapok kiölik a szenvedélyt. A munkahelyi férfit meg felruházod az álmaidbban szenvedéllyel és férfiassággal. Ha minden rendben a mostani kapcsolatodban, akkor arra koncentráljál. A munkahelyi srác, meg nem lehet olyan jó, hogyha egy foglalt lánnyal kezdene éa nem tartja magát a határokhoz.
2012. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most csak egy fellángolás benned a másik pasi íránt...pusztán csak azért mert más férfi...nem a barátod...nos egyben megértem,de én nem kockáztatnám meg hogy megcsalom,küzd le a vágyaidat és értékeld a párodat ő biztos nagyon szeret téged becsüld meg..olyan nehéz normális palit találni manapság:( én irigykedem rád bárcsak nekem lett volna barátom évekig,aki igzán szeret.
2012. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg megszokásból vagy csak már vele. Nagyon fiatal voltál még.

Az álom után egy két napig nekem is fura lenne az illetővel, de aztán elmúlna. Azt hiszem...

Viszont úgy látom, te már szeretnél innen kilépni, és kalandokat keresni. Elég fiatal vagy még, megteheted, bár 6 évig együtt élni valakivel, az szerintem már számít.


Mi lenne ha a pároddal kipróbálnátok új dolgokat? Új pózok, esetleg új helyszínek (nem csak az ágy)? Lehet az is feldobná a dolgot, és mindjárt nem vágynál másra. Szerintem előbb próbáljátok ki ezt, hátha beválik. ;-)

2012. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak idő kérdése, hogy megcsald...
2012. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megcsalni, csak belefásultam a hétköznapokba, kalandra vágyok. Mondjuk néhány hétre valaki más bőrébe bújni és élni világomat. De akkor sem fogom megcsalni. Álmodozni lehet, nem?
2012. máj. 31. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csak álmodozz. Menjetek el egy jó swinger klubba. Ott keresel magadnak egy srácot, pár órára vele leszel. Ha van felesége, ő meg lehet a pároddal addig.

Ez egy kontrollált módja a kalandnak. Az is lehet, hogy pároddal választjátok ki neked melyik pasi jönne be, neki melyik csaj. Direkt az ilyen igények miatt jöttek létre a swinger klubok, mint a tiéd. Üdv és remélem tudtam segíteni.

2012. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!