Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy úgy érezted,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy úgy érezted, hogy nem fogsz megfelelni neki? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Első randi lesz... és félek, hogy nem fogok neki (a lánynak) megfelelni, egyszerűen nem bízom magamban. Sikeres, diplomás, gazdag, és tudja, mit akar.... Én meg még csak most "kezdem" az életet, és konkrétan még most keresek állást....

Mondjuk az már rég rossz, ha nem _engem_ lát, és amiatt utasít vissza, nem? Vagy nem _magamért_ akar később velem lenni, hanem a siker, pénz, csillogás érdekli? Elég művelt, rendezett, gazdag családból érkezik, én már kevésbé... Attól félek, hogy a családi háttere alapvetően meghatározza, hogy egyáltalán milyen férfiakkal áll szóba.

Kicsit úgy érzem, mintha az okos, szegény legénynek megtetszene a királykisasszony... (én 26 vagyok, ő 24 éves). Nem voltam még ilyen helyzetben, csak remélni merem, hogy normálisan áll a dolgokhoz.


2012. máj. 27. 16:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az egyik barátom azt mondta, hogy ha felszínes a csaj, akkor nem is való hozzám, emiatt nem érdemes búslakodnom. De akkor is zavar! :)
2012. máj. 27. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:
még soha nem volt ilyen
2012. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj,szerintem próbáld meg nem fogsz vele semmit veszíteni bármi kialakulhat a dologból és ne félj kapd össze magad,hisz ő is ugyanúgy fél mint te:)Egy hatalmas Hajrá!:)
2012. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindig így érzek, ezért nem is próbálkozom nekem tetsző lányoknál.

Akkora igényeik vannak, amiket én úgysem tudnék neki megadni, meg hát sajnos magas sem vagyok, se izmos.


22f

2012. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó, akkor olyan lányoknál próbálkozol, akik nem tetszenek? :) ez milyen hülyeség már...
2012. máj. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!