Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitgondoltok erről? Cigánylánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitgondoltok erről? Cigánylánnyal kavarni nagybűn? Leminősit?

Figyelt kérdés
és ha normális,rendes vagyis mint az átlag magyar meg jólisnézki?
2009. jún. 30. 01:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
azt mondjak, hogy a ciganyok nagyon jo szereteok, ki kell hasznalni. De azert hosszu tavra ne tervezz vele szerintem, mert ugye te sem akarod, hogy a gyerekeid purdek legyenek, itt nem rasszizmusrol van szo, de a ciganyoknak nem csak a nevelesukon mulik az eletviteluk, hanem a verukben van. Nem csak a negativumokra gondolok, hanem a jo uzleti erzekre, tancra, diplomaciara. de a lenyeg h kulonboznek tolunk es en nem keverednek veluk.
2009. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

Szia! Én félig cigány lány vagyok és nekem magyar vőlegényem van!Üzenem azoknak az embereknek akik azt mondták,hogy minden cigányon érzik az a fura szag,hogy még a seggemet sem engedném,hogy megszagolják olyan tiszta!K..ra nem kell mindenkit egy kalap alá venni!

Mit szólna hozzá a családod?A párom nagyszülei(mivel velük él)először nem örültek neki,aztán mikor megismertek és eljöttek hozzánk azt mondták,hogy minden tiszteletük a miénk!Szerintük a párom nagyon jól választott!

Amúgy meg magyarban is van olyan büdös mint a dög!Ja és hát ugye az én apám is magyar fehérbőrű,szőke és kékszemű,neki az anyám kellett aki cigány mert azt mondta,hogy előtte akik voltak neki mind magyarok voltak de csak arra voltak jók semmi másra.

Szerintem ne foglalkozz a mások véleményével!Ismerd meg!Ne feledd nem mindenki egyforma!

19/L

2009. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Nm bűn.

Csak csekkold le a családját, mert lehet, ha véletlenül menekülnél/szakítanál jönnek a tesók és agyonvernek...

Ja meg ha esetleg összejönne neki egy gyerek és rádkeni, pedig te tuti nem voltál...akkor vagy elvállalod vagy nem biztos, hogy élve megúszod...

2009. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Hülye vagy? Hova tart ez az ország, nem hogy feleségül kéne venni meg járni vele hanem baltát kéne kezedbe venni..

Ugyan már büdös az összes, meg ha véletlen ott akarnád hagyni mert véget akarsz vetni a kapcsolatnak felhívná Gusztáv meg Raffaello testvérkéjit azok meg szépen hasba szurkálnának párszor.. gyorsan felejsd el ezt a hülyeséget amíg nem késő.

2009. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Én sem vagyok cigány szerető, de vannak nagyon rendes cigányok, akik rendesen dolgoznak, okosak, családjuk is ok, szóval gondolkozz, aztán dönts. Általános: Az emberekkel vigyázni kell, a cigányokkal meg főleg.
2009. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Egy ilyen helyzetben globálisan kell gondolkodnod, vagyis hogy mi a jó a magyar népnek. Szóval szerintem kerüljük a keveredést... semmi jó nem származik belőle.
2009. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
"Mi a jó a magyar népnek"..... anyám.... te ostoba bu zi. Én magyar vagyok, de inkább egy cigánnyal jönnék össze, mint veled, te barom.
2009. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
44%
Felejtsd el...! Megbánod...! 5 zsiguli fog körbeállni, ha szakítani akarsz.!
2009. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!