Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitgondoltok erről? Cigánylánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitgondoltok erről? Cigánylánnyal kavarni nagybűn? Leminősit?

Figyelt kérdés
és ha normális,rendes vagyis mint az átlag magyar meg jólisnézki?
2009. jún. 30. 01:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Nem bün, miért lenne az?

Leminösit ?Ugyan....

Mitöl minösitene le ha jol néz ki neked tetszik tudnád szeretni és vele akarsz lenni?

Tedd azt kit érdekel mindenki véleménye manapság mindenki mindenkivelXDXD ki figyeli ezeket már.. mindenkinek magánügy és ahogy érzi:)

2009. jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Azért előtte csekkold le titokban a családját meg a haveri körét, imserőseit, hogy ők is ilyen normálisak -e. Sok olyat hallani, hogy a haverok meg akarták késelni a fiút meg szakítás után a család stb..
2009. jún. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Épp ellenkezőleg. Nagyon szép, hogy nincs benned előítélet.
2009. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Bűnnek nem bűn.Mivel a büntető törvénykönyv nem tartalmaz olyan cikkejt ami bűnnek minősítené.Ha szeretnél vele összejönni hát tedd.Ez tényleg magánügyi dolog hogy ki kivel jön össze.Én mindenesetre nem jönnék össze cigánnyal.Mert az a jellegzetes viselkedésstílus mindegyikbe benne van,ami számomra elfogadhatatlan,gyomromnak emészthetetlen.És sajnos mindegyiken érezni azt a büdös "fura szagot".Szóval én semmiképp nem tenném.Meg különben is,szerintem mindenki maradjon a saját fajtájánál.Fehér a fehérrel,cigány a cigánnyal társuljon.
2009. jún. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
01:31el egyetértek.
2009. jún. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Fehérnek cigánnyal nem szabad. EMberek, mi lesz ebből az országból 40 év múlva?? Cigánytelep?? A cigányok úgy is büdösek, igénytelenek, betegek. Mit akartok ti a cigányoktól? Legyen fiú/lány akkoris beteg, koszos, ferde. Felejtsétek el
2009. jún. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Én is azt tanácsolom, hogy mindenképen derítsd fel a tágabb családját, baráti körét.

El nem tudod képzelni, milyen szoros kapcsolatban vannak, ha gond van... ami persze nem baj - de számolni kell vele.

2009. jún. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Ha szereted, normális, rendes, bízol benne, miért ne lehetnél vele?


Azt azért bírom, hogy mennyire behatóan ismerhetik a cigányokat azok, akik leszólják őket. Szerintem amit a média pampog, azt hajtogatják ők is, de még egy cigányismerősük sem volt.


Nekem volt, és irtó rendes ember, különb, mint itt sok tiszta "fehér" ember... És a cigányokban sokkal több az élet, benne van a vérükben a tánc, zene, az okos magyarok elbújhatnak ilyen téren mögöttük, akik csak búsongani, másokat szapulni tudnak és mennek a tömeggel, ostoba és szürke birkák.


Ja és nem vagyok cigány, csak lassan a cigányokat többre becsülöm, a saját fajtámtól meg hányok. És nem tudom, mit vannak oda ezzel a cigánybűnözéssel is, mintha az okos magyar nem bántalmazna, zsarolna, szemétkedne és élősködne másokon. Ja persze, ezek finomabb és aljasabb dolgok, mint a szimpla gyilkolás.

2009. jún. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
81%

Akármennyire is tetszik a csaj neked, azért csak gondolj bele: örülnének a szüleid és a barátaid ennek? Ha egyszer belevágsz, azután ha mégis ki akarnál lépni, nem biztos, hogy sikerülne egy darabban.

Ismertem egy srácot aki majdnem otthagyta a fogát egy roma csaj miatt. A csaj megcsalta a fűvel-fával, addig-addig, hogy terhes lett valaki mástól. A családja persze ráfogta a srácra és azt akarták vegye el feleségül. Ö másképp gondolta ezért le akarták szúrni... Megúszta, de elköltözött még a megyéből is.

2009. jún. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
mar a kerdesed is rasszista... az embert borszine miatt nem lehet elitelni . ciganylany is lehet ugyanojan normalis ember mint te vagy en ha normalisan neveltek . es csak te tudod kirol van szo... szoval ha te ugy erzed szereted akkor vagj bele :)
2009. jún. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!