Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Mitgondoltok a kopaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Mitgondoltok a kopaszokról? :

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok. A kérdésem azlenne ti mint nők lányok hölgyek mitgondoltok eggy kopasz skinhead srácról.

Most az előítéleteket félretéve ránéztek 1 skinheadre tudom az ugrikbe hogy jaaaj rohadt náci stb, én nemvagyok náci én a skinhead eredeti kúlturaszerint öltözöm nemvagyok rasszista. Viszont nem arra a kinézetre gondolok ogy bomber dzseki meg retkes gatya meg elvont pofa hanem,, mondjuk én kopaszvagyok nem bőrigvagyok leborotválva szépnagydarab izmosvagyk szőke kékszemű álandóan trikót hordok. terepgatya néha bakancs, nem is vagyok csúnya úgygondolom a körülöttem élő lányok szerint sem. A lényeg a találkoztok 1 skinead sráccal randiznátok vele? vagy akár öszejönnétek vele? számít az hogy skinhed? ha skinhead is és jól öltözködik szóval jóépü izgató pasi akkor számít az irányultsága? 17/F


2010. nov. 22. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a fajta irányultság abszolút nem számít,szerintem.
2010. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nekem furcsa mielőtt kopaszlettem sok embert kérdeztem hogy utána hogyfog rámnézni főleg lányokat szerintük nemtudtam volna csajozni. Viszont mostanában nem is nagyon szoktam nincsrá idő suli stb imádom a lányok életem mind,de nemtom taszító e ez a stílus
2010. nov. 22. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
ha nem vagy rasszista, meg semmi ilyen negatív, akkor nemhiszem hogy gond lenne. amúgy nemtudom, de lehet hogy csak én gondolom így, de ha jól érzem az írásodból, kicsit aggaszt téged, hogy így most mit gondolnak róllad az emberek /főleg a lányok / olyan légy, amilyen szeretnél és ahogy te jól érzed magad
2010. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én így érzem jólmagam. Suli után sétálgatok találkozok kopaszokkal ők a társaim már gyerek korom óta mint a testvérei és én szeetem ezt a stílust. De aggszt igen hogy a lányoknak nemjövökbe.
2010. nov. 22. 20:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi merül a billentyű elem
2010. nov. 22. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Van olyan lány, akiknek nem jön be, de azt nem lehet mondani, hogy egyiknek sem. Nem az számít mi van a fejeden, hanem hogy te milyen vagy.
2010. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint eleinte biztos zavarna, mert imádom ha egy pasi hajából úgy igazán bele lehet túrni(XD),de ha személyiséged vonzó, akkor biztos megszoknám.Szóval biztos van nem egy olyan lány akinek bejönnél!:)
2010. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem igazás a személyiség azzl nincsgond a lányokat nagyon imádom tudok csajozn nincs gond azzal meg kedvesvagyok stb. Csak hogy jön 1 jócsajszi és mondjuk én ott állok az úton rámnéz és aztgondolja hmmm ha ez a srác nem ilyen szerelésben lenne biztos rácuppannék v ilyesmi xD mertén nem akarom ledoni a gönceimet .
2010. nov. 22. 21:34
 9/12 anonim ***** válasza:
igazából szerintem régen rossz ha csak a külső alapján ítél egy lány. persze így nemis fog egyből megismerni, dehát ha megtetszik neked az a jó csajszi:) akkor odamész hozzá ismerkedni, és már megis van oldva a dolog. Ha így se jössz be neki, akkor meg mindegy mibe vagy (már ha normális csajszit fogsz ki)
2010. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
őőőő az az igazság hogy most nemtom de. Ilyen félelmetkeltő kicsit az imázsom szóval a csajok ilyen vadállatnak vagy bunkónak néznek lehet
2010. nov. 22. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!