Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Mitgondoltok a kopaszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Mitgondoltok a kopaszokról? :

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok. A kérdésem azlenne ti mint nők lányok hölgyek mitgondoltok eggy kopasz skinhead srácról.

Most az előítéleteket félretéve ránéztek 1 skinheadre tudom az ugrikbe hogy jaaaj rohadt náci stb, én nemvagyok náci én a skinhead eredeti kúlturaszerint öltözöm nemvagyok rasszista. Viszont nem arra a kinézetre gondolok ogy bomber dzseki meg retkes gatya meg elvont pofa hanem,, mondjuk én kopaszvagyok nem bőrigvagyok leborotválva szépnagydarab izmosvagyk szőke kékszemű álandóan trikót hordok. terepgatya néha bakancs, nem is vagyok csúnya úgygondolom a körülöttem élő lányok szerint sem. A lényeg a találkoztok 1 skinead sráccal randiznátok vele? vagy akár öszejönnétek vele? számít az hogy skinhed? ha skinhead is és jól öltözködik szóval jóépü izgató pasi akkor számít az irányultsága? 17/F


2010. nov. 22. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom ez téged zavar. Márpedig amíg Téged zavar, addig ne várd el, hogy másokat ne zavarjon. Mindenki olyannak lát, amilyennek te látod saját magad. Szóval szakadj le a témáról, és akkor nem lesz semmi probléma.
2010. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha tudnám biztosan hogy zavar mást nem kérdezném meg hogy mitgondoltoklányok :)
2010. nov. 23. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!