Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen olyan vágyfokozókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan vágyfokozókat ismertek amivel könnyeben ágyba vihető a második randin egy csaj?

Figyelt kérdés
minden módszer ital kaja egyszóval minden érdekel ami nem ilyen hülye kémiai szer mert nem úgy akarom h kidől a csaj hanem h akarja szóval értitek remélem :)
2012. máj. 27. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
humor.
2012. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vicces figura legyél, vagy pedig egy kis vörösbor sosem árt! ;)
2012. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vágyfokozó lehet egy ágybacsalogató, erotikus, és egyben udvarias , intelligens beszéd is, de ha erre képtelen vagy, akkor itasd le, így nem kell szellemileg megerőltetned magad!! Bármilyen erős ital megfelel..
2012. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem aki nagyon nyomja a poénokat, meg a vicceket az nem a szexi kategória...
2012. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Porsche
2012. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát eddig minden csaj azt mondta h belsőre nagyon jó vagyok meg a humorom is jó csakhát külsőre nah m1... elhatároztam h elveszítem.. piára gondoltam én is csak azt nehéz úgy beállítani h ne legyen hulla de azért mégse józan :D
2012. máj. 27. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezzel akarod elcseszni az egészet? Ennyire hülye nem lehetsz.

Mivel második randi gondolom érdekled. Akkor tök mindegy hogy nézel ki, egyszer le fog veled feküdni, persze ha normális a csaj akkor nem a második randin...

Nem értem miért sietteted ezt. A legtöbb csaj rosszul van ha leitatod és hányni fog és hasonlók... ritka a sokak szerint elképzelt eset, hogy leitatod és megdughatod mert hagyja.

2012. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát láttam már rá példát na :D de azért siettetem mert nem egyet akarok hanem többet mert pár hónap múlva jelenésem lesz egy igen jó csajnál akinek mégis tetszem és össze akarok vele jönni de szexelni meg nem tudok és nem akarom magam majd beégetni ezért akarok gyakorolni
2012. máj. 27. 23:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Hidd el ha egyet szexelsz, az olyan lökést ad majd az önbizalmadnak, hogy jobban fog menni a csajozást annál a bizonyos kiszemelt nőnél. Ne akarj vele a második randin lefeküdni, mert ha ő még nem akarja akkor elb.sztad az egészet amit ezidáig felépítettél. Először legyen meg a csók, utána kezdj el gondolkodni a szexen. A vágyfokozókat meg arra találták ki, hogy a már meglévő párok akik amúgy is szexelnének, még jobban essenek egymásnak. Igyatok egy nagy pohár vörösbort vagy legyen inkább kettő vagy három én nem bánom de én nem vinném túlzásba azért. Amúgy ha egy lánnyal szexelsz sokszor, azzal jobban jársz, mintha sok lánnyal egyszer-egyszer. Így mindig el tudja mondani neked, mi volt a jó és legközelebb gyakorolhatod. Meg azért nem vagy te olyan gyakorlott, hogy elsőre 100% eséllyel meghódíts egy csajt, ilyen srác nem létezik, inkább örülj ha egy már összejön
2012. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Önbizalom, két-három pohár bor, kellemes beszélgetés, és aztán invitáld meg a lakásodra. Ha normális lány akkor legfeljebb azt mondja, hogy nem mond nemet, de még nem most.


Az alkohol egyébként a legkiszámíthatatlanabb vágyfokozó, és nőnként, alkoholonként máshogy hat, keverve végképp megmondhatatlan a hatása.


24/N

2012. máj. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!