Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak holnap vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak holnap vele?

Figyelt kérdés

Holnap találkozok életem szerelmével, akivel nem járok, de szeretem és szeretnék vele lenni. Hogy viselkedjek, mit kérdezzek tőle, hogy haladjak vele a kapcsolatunkban? Nem szeretném lerohanni. Az is hátráltat, hogy nem én vagyok a legjóképűbb pasi, ha lehet így fogalmazni, de ótvar csúnya se vagyok, de a csaj gyönyörű. Légyszi segítsetek!


15/F



2012. máj. 27. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajjaj.. ez így estére hosszas volna, holnap írni fogok...
2012. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha már hajlandó veled találkozni akkor biztos szimpatikusnak talál ne félj hogy nem tetszel neki.


a bevezető szokásos ismerkedős kérdések után szerintem próbálj őszintén beszélgetni vele az érzéseidről vagy amit épp akkor gondolsz mondd el neki hogy ne legyenek kínos csendek


majd írj hogy mi lett

2012. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképp legyél magabiztos. Tudasd vele, hogy nem közömbös számodra és nem barátkozni akarsz. Még véletlenül se nézzen rád barátként. Legyél kedves vele. Ne foglalkozz azzal, hogy nem te vagy a legjóképűbb próbáld meg a beszédeddel lenyűgözni. Add önmagad. Legyél laza. Kérdezd meg mi érdekli és beszélgessetek arról. Vagy beszélgessetek bármiről, nagyon sok beszédtéma van.

Sok szerencsét!

2012. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja igen és írj, hogy hogy sikerült!:)
2012. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek... mikor értitek már meg végre, hogy az értelmes (!!!) lányok magasról tesznek rá, hogy hogy nézel ki. Azt nézik, hogy adod el magad, milyen a dumád, és az egész személyiségedet. Ha a külsőddel akarsz bevágódni, az már régen rossz. Ezek persze a normális lányokra vonatkoznak nagy általánosságban, és szélsőségektől mentes megállapítások... sok sikert!
2012. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!