Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szegényebb srác hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szegényebb srác hova hívjon el randizni egy gazdag csajt?

Figyelt kérdés
Szóval, rólam van szó, sajna nem élünk túl jó körülmények között de azért létminimum alatt sem élünk, lakótelepen lakunk. Van egy lány viszont aki nagyon gazdag, pl. medencéjük szaunájuk szoláriumuk stb. van nekik, szóval tényleg elég pénzesek. Nagyon jóba vagyok vele, sőt úgy érzem inkább ő szeretne velem lenni de mondjuk én is vele. Szerintetek hova vihetném el randizni, milyen esélye lehet egy ilyen kapcsolatnak?
2012. máj. 26. 15:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Igazából úgy érzem ez az egész anyagi különbség engem zavar, a lányt nem is érdekelné, mert nagyon kedvel. De ezért megyek egyetemre hogy később jól fizető állásom legyen:)
2012. máj. 26. 15:34
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
gyomlálni, úgy se tudja mi az...
2012. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Helyes :) végre egy normálisan gondolkodó fiú :) Sok sikert!! :) biztos sikerül;)
2012. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 CMD ***** válasza:

Azért ha Angliában kell megélned abból a pénzből, nem akkor fizetés az. Persze átváltva jónak hangzik. :)


Amúgy meg ha nem említette a csaj, hogy őt zavarja, hogy szegényebb vagy nála, akkor nem is érdekli. Kezeld úgy, mintha nem lenne gazdag. Egy szegény csajt el tudnál vinni valahova? Ha igen, oda vidd őt is. Ha meg szegényt sem, akkor felesleges a kérdésben, hogy gazdag.

2012. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

sok reményt ne fűzz ehhez a kapcsolathoz, tapasztalatból beszélek sajnos. Sajnos nekem is volt "gazdag" leányzóhoz szerencsém és eleinte minden okés volt, de kb 5-6 hónap után gondolom a szülei nyomására is vége lett a kapcsolatunknak. Gondolom nem tetszett nekik, hogy a lányuk egy elég szegény sorbeli sráccal jár Elég sok ilyen gazdaglányka egy lelketlen, beképzelt, öntelt személyiség. Sajnos ő is ilyenné vált, de most már nem fáj a dolog. De megfogadtam, hogy soha többé nem kezdek ilyenekkel kapcsolatot. Sajnos igaz a mondás.. suba a subához.

Ez az én esetem, lehet, hogy a te kapcsolatod jó lesz, de ne bízd el magad.. üdv 25/F

2012. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyon nagyon jó pont hogy egyetemre mész így akár a szülei is elfogadóbbak lehetnek mivel a jövőd fényes lehet bár arra sztem készülj fel hogy nem fognak kitörő örömmel fogadni a lányuk mellett. Ami szerintem nagyon romantikus lehet az például egy szép kivilágított város látképével rendelkező park vagy akár még egy parkoló is lehet szinte mind 1 csak csendes legyen. Vigyél egy kis kaját , kabit ha fázna meg ilyenkor már szúnyog írtót is.. Ha szeretne tőled valamit úgyis ki fog alakulni .:)

Sok sikert és kitartást! Nem csak a lányhoz hanem az élethez is és ami tényleg nagyon fontos legyen önbizalmad!A mai világban főleg ameddig a szüleiddel élsz és fiatal vagy egyáltalán nem szégyen a szegénység. És ha egyetemre mész minden esélyed megvan hogy kitörj!Nekem pont egy elég szegény srác az akiért mindent eldobnék.Csak ő ezt nem hiszi el. Nah mind 1 szóval hajrá ha a lány igazán akar téged akkor a pénz nem állhat közétek!

2012. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!