Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye? Helyes gazdag izmos srác megszerezhet egy ilyen csajt?

Figyelt kérdés

Egy haverom nagyon oda van egy ilyen picit elvont visszahúzódó sznob csajért , de nem mer kezdeményezni mert f*sik ,hogy visszautasítják.

Leginkább a csak lenéző stílusa miatt (pl engem is lenéz kitudja miért) parázik bár neki nem hiszem hogy lenne mitől félnie mert gazdag, izmos , okos meg úgy általában jó fej és tényleg majdnem minden csajnak bejön arcra.

Meg arra a kérdésére se tudtam választ adni ,hogy mivel menjen oda hozzá , mert szerinte zavaró ha egy idegen oda sétál hozzád az utcán meg blabla. Suliba menet,boltba meg kutyát sétáltatás közbe szokta látni.


2012. márc. 5. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Most őszintén, ezt honnan a tökömből tudhatnánk?
2012. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
ha gazdag,az félsiker már.
2012. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy lenne mitől félnie mert gazdag, izmos


Tőlem lehet akármilyen izmos,gazdag..... két kérdésből levágom,hol tart szellemileg.Talán ő is épp ettől tart:)

2012. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is van egy ilyen barátom, nem megy oda senkihez, úgyhogy mindenféle B kategóriás nők szedik fel időről-időre.
2012. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

hagyjuk már ezt a gazdag izmos dumát.... itt fényezed a spanodat... az hogy mennyire jóképű, a kiszemelt áldozattól kellene megkérdezni, nem a többi csajtól...


ha meg tényleg elvont visszahúzódó a csaj, akkor akár fejen is állhat a csávó, akkor is baromira nehéz dolga lesz felhívni magára a figyelmét. Nekem egyik barátnőm ilyen és olyan szinten elküldi a fiúkat melegebb éghajlatra hogy szakadok a röhögéstől (tudom köcsögség) de legalább engem szórakoztat....

2012. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt,hogy elvont?
2012. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
annyira elvont,hogy a kutya sétáltatja a csajt....:D
2012. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fényezed a haverodat, és ennyire foglalkozol az Ő szerelmi életével akkor gondolom szerelmes vagy belé.
2012. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem, csak akkor kezdeményezzen ha komolyan gondolja... ha tényleg olyan a csaj ahogy leírtad akkor nem fogja odadobni magát.. küzdeni kell majd érte. (tudom én is ilyen vagyok) mindenféleképpen eredeti témákkal kell elődrukkolnia, és fontos, hogy a csaj találjon valami közös pontot. valahonnan meg kéne tudni miket szeret. aztán kicsit utána nézni és arról érdeklődni. koncertek, zene, tánc, hobbi, akármi! ha nem ismeri a barátod azt a zenekart/vagy akármit amit a csaj kedvel véletlenül s elhazudja azt hogy ő is szereti! inkább érdeklődjön felőle kérje meg hogy meséljen róla.
2012. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet akármilyen gazdag, jóképű, okos, ha nem jön be a csajnak. Nekem is lehetett volna ilyen pasim, mégis kikosaraztam, helyette egy átlagos, viszont számomra annál izgalmasabb pasit választottam.

A nem kell a kutyának se pasik, szerint rajtuk kívül csak gazdag és jóképű pasik élnek, de ez nem igaz, mert ott vannak a normális, humoros, talpraesett pasik, amolyan igazi szerethető, apukának valók. :D

26N

2012. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!