Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szegényebb srác hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szegényebb srác hova hívjon el randizni egy gazdag csajt?

Figyelt kérdés
Szóval, rólam van szó, sajna nem élünk túl jó körülmények között de azért létminimum alatt sem élünk, lakótelepen lakunk. Van egy lány viszont aki nagyon gazdag, pl. medencéjük szaunájuk szoláriumuk stb. van nekik, szóval tényleg elég pénzesek. Nagyon jóba vagyok vele, sőt úgy érzem inkább ő szeretne velem lenni de mondjuk én is vele. Szerintetek hova vihetném el randizni, milyen esélye lehet egy ilyen kapcsolatnak?
2012. máj. 26. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a saját házadba szerintem!
2012. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
állatkert. vagy hívd el fagyizni.
2012. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
90%

Önbizalom haver!

Magyarországon márra már mindneki szegény.

Mi is azok voltunk,rosszabbul áltunk mint ti ebben biztos vagyok.Kijöttünk Londonba 1millió 200ezer forint havonta a fizetés.Nincs mit szégyelni hogy szegény vagy,a gazdagoknak sincs mivel dicsekedni.Az önbizalom fontos.

CSAK HAJRÁ!

2012. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igazad van, tényleg nagyon önbizalomhiányos vagyok emiatt :/
2012. máj. 26. 15:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Fogj egy bográcsot, egy csomó hozzávalót és menjetek el egy bográcsozóhelyre. De ha a csaj ezért nem akar Veled lenni az már régen rossz. Hány évesek vagytok?
2012. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3. Mit dolgozol hogy ennyit keresel? :)
2012. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én 19 ő 18, most kezdjük majd mindketten az egyetemet, pestre megyünk mindketten. a csaj nem tudja hogy szegények vagyunk, bár biztos sejti hogy nem vagyunk olyan tehetősek mint ők.
2012. máj. 26. 15:20
 8/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Biztos a lakhelyed környékén is vannak szép helyek, ahova ingyen, vagy kis összegért is elmehettek, akár bográcsozni, akár egy szalonnasütésre. Az se gáz, ha otthonról hoztok magatokkal enni és innivalót, aztán piknikeztek egyet valahol a természet lágy ölén. A tehetősebb család beli lányok amúgy is puccos helyekre járnak, egy ilyen romantikus szabadtéri programtól garantáltan odáig lesznek meg vissza.


Ja! Az esetleges kellemetlenségek elkerülése érdekében, szúnyog és kullancsriasztó legyen nálad, és egy könnyű dzsekivel vagy pulcsival az időjárás esetleges meglepetéseire is készülj fel!

2012. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Bárhová elhívhatod ami nem annyira puccos hely, annyi program van amihez nem kell sok pénz.
2012. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor nem hiszem, hogy ez megakadályozná azt, hogy komolyabb kapcsolat alakuljon ki köztetek! Nem ez a mérvadó! Aranyos fiúnak tűnsz, és vagy nagyképű sem, biztosan megnyered magadnak a lányokat a kedvességeddel :);) Szerintem is jó ötlet az állatkert, vidámpark, vagy akár a fagyizás is,de szerintem a séta is tökéletes. Tudtok beszélgetni, csak egymásra figyeltek :) Barátommal is így volt és tökéletes szerintem :)
2012. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!