Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha így viselkedik velem, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így viselkedik velem, az azt jelenti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiúhaverom, akivel jó lenne tényleg csak barátoknak, haveroknak lenni. De úgy érzem, hogy érez irántam valamit,azonban lehet, hogy tévedek, ezért kéne a segítségetek. Hisz ha többnek tekint, mint barátot, akkor kicsit távolabb tartom magamat tőle, és nem hívom el ide meg oda. Szóval: mikor beszélünk,nem néz rám. Keresi a társaságomat,mellém ül le pedig vannak haverjai is a társaságban és próbál beszélgetni, poénkodni, de nem néz rám, mindig csak távolabbról(min. 1-2 méterről). Volt már rá példa, hogy megdícsérte a melleimet, az alakomat. És néha rajtakapom,h miközben beszélünk: a melleimet nézi-pedig nem rakom ki őket és nem járok átlátszó pólókban:D

Vélemények? Tetszem neki? Vagy csak lefektetne? Vagy ettől még lehet, hogy csak barátkozni akar?

19/L


2012. máj. 25. 23:38
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a barátkozás kilőve. Valószínűleg tetszel neki.
2012. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek biztosan nem barátkozni akar szerintem is tetszel neki
2012. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar nálad beégni, de kíváncsi, hogy neked bejön-e és hogy hogyan reagálsz a bókjaira meg stb. :) Még szerintem nem szeret téged szóval maradhattok barátok, csak vigyáznod kell, hogy ő tudja, hogy csak barátként szereted. :)
2012. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ő biztos benne, hogy nem akarok tőle többet a barátságnál, mert ismeri a pasimat.:D
2012. máj. 25. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!