Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy sráccal, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy sráccal, már kb.10 elég hosszú randin vagyunk túl, de még mindig nem közeledik felém, nem fogja meg a kezem, nem csókol meg. Ez mire utal?

Figyelt kérdés

Amúgy nagyon kedves, tök jó dolgokat csinálunk együtt, jókat beszélgetünk, mondta, hogy tetszem neki és hogy nem barátként találkozik velem. Én próbálom jelezni, hogy ő is tetszik nekem, szerintem veszi is a lapot, de nem értem, miért nem közeledik felém. (nem félénk és nem is homokos)

Én sem szeretek kapkodni, de azért már jól tudna esni, ha legalább a kezemet megfogná. Csak én érzem, hogy lassú a tempó, vagy szerintetek is?

23/L


2012. máj. 25. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Csókold meg. Gyorsabban fog menni a dolog.
2012. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Marada ***** válasza:
Félénk a srác. Próbáld meg te továbbvinni a dolgot.
2012. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit lassú a tempó,de lépj felé te!
2012. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos randizok?

Nem csak barátként járkál el veled?

Szerintem a csóknak már mindenképpen el kellett volna csattannia, attól függetlenül, hogy félénk-e....

2012. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és bizony félénk, önbizalomhiányos. Az egy dolog, hogy melletted beszédes meg laza, attól még belül fél...
2012. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy csokoljon meg.
2012. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben a kérdés megoldódott. A srác megcsókolt, meg a kezemet is megfogta, de pár randi után közölte, hogy neki ez nem megy, szóval ne legyen köztünk semmi. Szóval nem véletlenül volt lassú a tempó.
2012. júl. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!