Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizgatok egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizgatok egy sráccal, de még nem járunk, épp csak ismerkedünk, akkor milyen gyakran szokás találkozni?

Figyelt kérdés
Néhány hete találkozgatok egy sráccal. Mostanában elég sok dolgom van az egyetem miatt, ezért többször kellett neki azt mondanom, hogy nem érek rá. Egyébként tetszik a srác és úgy érzem, el tudnék képzelni vele egy kapcsolatot. Tett egy megjegyzést, hogy keveset találkozunk és félek, hogy elijesztettem. Viszont nem akarok a nyakára mászni sem, mert az a tapasztalatom, hogy a férfiak azt sem bírják elviselni.
2012. máj. 21. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 2 találkozó,1 hétköznap,1hétvégén,vagy csak hétvégén:)
2012. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!