Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol csináljuk? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Killgun kérdése:

Hol csináljuk? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az,hogy a barátnőmmel régóta járunk,szóval szeretnénk szexelni.A gond az,hogy még szűz,és a szülei nem igen fogadnák be,nálam pedig nem tudunk,mivel messze lakik és őt nem engedik messzire otthonról.(elvégre ő 15 én 18)Most ép pazon gondolkozunk,hol lehetne,ha romabdől a terv,miszerint elmennek otthonról a szülei :'D ötleteket várok!

2012. máj. 12. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
kivesztek 5000ért egy szobát 4 órára, és még a lepedőt se nektek kell kimosni... és ha alaposan felkészülsz, akkor a hely adottságát is fel tudod javítani, ha viszel magaddal néhány gyertyát, egy üveg pezsgőt, kis kaját, ezek akár egy hátizsákban is elférnek
2012. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 éves gyerekkel? Gratulálok az eszedhez! Remélem tudod, hogy a szülei ha rájönnek, simán feljelentketnek!
2012. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen már legális, még ha éppen hogy az is. mindenesetre szerintem még túl fiatal ehhez, és megértem, hogy a szülei nem engedik. én sem engedném, hogy a 15 éves ALIG tini lányomnál itt aludjon a bakja, vígan kefélnek este a szobájában, na nem. azt meg pláne, hogy a lányom elmenjen a fiúhoz. majd ha idősebb lesz, és tudja mit csinál. szerintem ne erőltesd, legalább várd meg, amíg 16 nem lesz.
2012. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megjegyezném a lány 16 lesz pár hónapon belül...
2012. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nos igen első két kommentre nem írok semmit..nem ísmeritek...xD Elsőre meg annyi,hogy gondoltunk de perpillanat levagyok égve..utazásra megy el sok pénz és arrafele csak 10k fölött vannak szobák...>< Mellesleg na jó egy valamit írok: egy:16 éves,mindössze nem olvastam vissza mit írtam..xD "Apró" félregépelés...2:Nemtudom mennyire öreg az utolsó kommentelő,de gondold magad a helyébe..vagy a helyünkbe.Gondolom te is voltál tini,max szólj ha nem volt túl pezsgő a korszakod..másnak az..:'D
2012. máj. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!