Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az anyagi háttér a csajoknál?

Figyelt kérdés
Sajnos az a tapasztalatom hogy eléggé számít. Gondolok itt most jogsira, saját autóra főleg. Nekem sajnos egyik sincs és ez szerintem egy megnyilvánulás kifelé hogy nem értem el semmit nem vagyok sikeres semmiben. A csajoknak pedig igenis bejön egy olyan srác akinek azért van kocsija menő telefonja stb. mert azt mutatja hogy valamit elértek már. Tudom hogy az önsajnálat nem megoldás de ha a sokadik alkalommal koptatnak le az anyagi helyzetem miatt eléggé elveszik az önbizalmam. 22 éves átlagos srác vagyok, adok magamra és nem nádkunyhóban élek de úgy vettem észre hogy autó+ jogsi az olyan mintha nem 0-ról hanem 5-ről indítanál. Nem akarok a kérdéssel egy nőt sem megbántani vagy általánosítani, de most ennyire anyagiasak a nők vagy én vagyok nagyon peches?
2012. máj. 24. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van, akinél sokat számít, de általánosítani nem lehet. Sajnos a normálisnak tűnő lányok közül is sokan gondolkodnak úgy, hogy csak az anyagiakra mennek rá. Vagy csak egyszerűen válogatósak, nem nyitottak egy esetleges kapcsolatra stb. Nem hinném, hogy a kocsi önmagában véve óriási előny lenne, én se szoktam sikereket aratni, pedig akkor elvileg bukhatnának rám a csajok. Egyébként meg amelyik csajnak csak ez számít, azt nem kell sajnálnod. Együtt érzek veled, tudom, milyen érzés az, ha folyton elutasítanak, de ha ezen görcsölsz, az érződik rajtad, és csak tovább rontod a saját esélyeidet. Próbálj inkább "tét nélkül" ismerkedni, ne tekintsd a csajokat potenciális partnernek, így kevésbé fog fájni, ha elutasítanak. Remélem, azért előbb-utóbb összejön neked valami. :)
2012. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. máj. 24. 22:04
 13/14 anonim ***** válasza:

lehetne szabadkoznom, meg tiltakoznom, hogy ááá, semmit nem számít, de igenis sokat számít, hogy mit ért el egy férfi az életben és ennek megnyilvánulása a jogsi és a kocsi is.


Sőt, a diploma és a jó munka, testi és lelki egészség, jó genetika is rettentő fontos.

Szeretem, ha egy férfi kihozta, ami benne rejlett, nem 8 általánossal vagy egy szakiskolai végzettséggel ténfereg az életben, hanem tanult, jó munkája van és biztos hátteret tud nyújtani nekem és a leendő gyerekeinknek.


23/L

2012. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 TXCowboy válasza:

Utolsónak:


1. Olyan országban, ahol egy segédmunkás többet keres, mint egy orvos vajmi keveset számít az, hogy milyen diplomája van.


2. Az anyagi háttér függ a családi háttértől is. Valaki már 17 évesen kap kocsit, 20 évesen házat, míg más a diplomás munkával 30 évig fizeti a hitelt egy kis lakás után.


3. Te mit tudsz fölmutatni? Másoktól várod a sült galambot, vagy szerinted egy kapcsolatban csak a férfi csinál mindent?

2014. dec. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!