Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az anyagi háttér a csajoknál?

Figyelt kérdés
Sajnos az a tapasztalatom hogy eléggé számít. Gondolok itt most jogsira, saját autóra főleg. Nekem sajnos egyik sincs és ez szerintem egy megnyilvánulás kifelé hogy nem értem el semmit nem vagyok sikeres semmiben. A csajoknak pedig igenis bejön egy olyan srác akinek azért van kocsija menő telefonja stb. mert azt mutatja hogy valamit elértek már. Tudom hogy az önsajnálat nem megoldás de ha a sokadik alkalommal koptatnak le az anyagi helyzetem miatt eléggé elveszik az önbizalmam. 22 éves átlagos srác vagyok, adok magamra és nem nádkunyhóban élek de úgy vettem észre hogy autó+ jogsi az olyan mintha nem 0-ról hanem 5-ről indítanál. Nem akarok a kérdéssel egy nőt sem megbántani vagy általánosítani, de most ennyire anyagiasak a nők vagy én vagyok nagyon peches?
2012. máj. 24. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem például nem számít az anyagi háttér :))
2012. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Te vonzodsz olyan csajokhoz akiknek fontos az anyagi sok pasinak jönnek be ezek plázacicák szorják anyuék pénzét aztán késöbb meg a párjuk pénzét akarják szorni vagy menözni hogy az én pasimnak kocsija is van meg megvesz nekem minden szart ... stb Szerintem ez inkább szánalmas ne azért szeressen valaki mert van pénzem ...
2012. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
a pasik azt gondolják h a csajoknak fontos az hogy milyen legyen a ruházatod,házad,autód..stb. DE NEM nem így van ! fiuk fényezhetik magukat,de ez inkább nem jön be,mintha normálisan viselkednétek. szerintem egyátalán nem fontos ha van benned valami ami miatt tetszel nagyon a lánynak.
2012. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van bérletem és nem félek használni!
2012. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem számít, de az, hogy nincs kocsid annyira azért már nem érdekel:D Csak ne legyél full csöves:D
2012. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A pénz is olyan, mint a pénisz méret. Nem számít csak akkor, nincs...
2012. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a dolgok nem számítanak buszozni meg vonatozni egyébként is jobban szeretek bár lehet ezzel csak én vagyok így. Az sem kell, hogy mindent ő fizessen. Viszont amit nem tudnék elviselni (ami első kapcsolatomnál volt) hogy a srácnak annyira nem volt pénze, hogy egy chipset vegyen magának, még azt is elvárta, hogy pulcsit vegyek neki meg hasonlók. De az hogy legyen jogsi meg kocsi nem érdekel a jelenlegi páromnak sincs nem is hiányzik hogy furikázzon
2012. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt senki nem mondta hogy ne lennének olyan nők, akik a pénz miatt jönnek/jönnének össze valakivel, de azért a nők nagy részének csak egy normális pasi kéne, nem pedig minél több pénz, mert most gondolj bele, ha a legtöbb férfinek fontosabb lenne egy csinos nő, mint a pénz, akkor a nőknél mért lenne fordítva, akiknek tulajdonképpen a szülés a dolguk.... igen kivételek mindig vannak, de ha neked tetszik valaki és félsz neki megmondani, akkor ne lepődjél meg, vagy ha föl is szedsz valakit, azt meg kell tartani, de ne úgy tedd hogy a nő úgy érezze mintha egy másik nővel jött volna össze.....
2012. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

# 6/6

Fején találtad a szöget!

Akkor is úgy érzem hogy tudat alatt igenis számít egy nőnek.Olyan mint egy tábla a nyakamba ami jelzi hogy eddig valamit rosszul csinálok. Igyekszem nem feladni de már fárasztó a sok kudarc. És nem a plázacicákról van szó, egyszerű csajokról akikről úgy gondolom hogy van esélyem aztán mégse.

2012. máj. 24. 20:13
 10/14 A kérdező kommentje:
19:40re volt bocsi!
2012. máj. 24. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!