Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy lány elvörösödik. Miközben dumáltok vele, vagy szégyenlős?

Figyelt kérdés

Én eléggé ilyen vagyok..volt olyan hogy a barátom ha csak a közelemben volt, elpirultam... és azt mondta h őt zavarja..

szerintetek ez aranyos v szánalmas?:/

és hogy lehet tenni ellene?



2012. máj. 21. 20:41
 1/9 ASOT ***** válasza:
100%

engem nem zavarna :)

mert akkor tudom, h a lányt igencsak érdeklem...

2012. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a barátod volt a szánalmas.
2012. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
én is ilyen vagyok a fiúnak nagyon tetszett hogy zavarba hozhat és 1 idő után feloldottam :)
2012. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Johnny B. Goode ***** válasza:
0%
Sok púder és alapozó :)
2012. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos!!!!!!!!!!
2012. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben aranyos. Ebben nem tudom, hogy mi lenne "zavaró", vagy főleg mi lenne "szánalmas"...
2012. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen barátnőm, és mindig nagyon aranyosnak találtam, amikor elpirult, habár ő csak akkor, amikor bókoltam neki, vagy valami kedveset mondtam. de egy idő után már feloldott, és nem volt ilyen, akkor egy kicsit hiányzott, de meg tudom szokni, és néha még próbálkozok váratlan dolgokkal zavarba hozni :D
2012. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
barcsak en is elpirulnek aprosagokon,nagyon cuki lennek:D
2012. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én fejem is gyakran veres, mint a posztó, és ebben az a nagyon fos, hogy sokan félreértik...

überronda, förmedvény, gusztustalan pasik simán azt hiszik időnként, hogy orcám lakmusza azért mutat a közelükben savas kémhatást, mert rájuk vagyok indulva -_-'

2012. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!