Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nekem a vékony, feszes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem a vékony, feszes, kicsi cicis lányok jönnek be, akkor miért kell támadni azért, mert nem adok esélyt a nekem nem tetsző lányoknak?

Figyelt kérdés

Csak, mert már elegem van, hogy mindenki támad itt is lehet olvasni sok kérdésnél, heegy lány nem ad egy alacsony fiúnak például esélyt, akkor őt senki sem támadja, de ha egy fiúról van szó, akinek nem jönnek be csak a vékony vagy normális alkatú lányok egyből mindenki letámadja meg elítéli, hogy felszínes, válogató és bunkó, meg miért válogat.


Na és ti kedves lányok miért tehetitek meg ezt a sok gonoszságot a fiúkkal? Akkor mi fiúk miért ne vonzódhatnánk azokhoz, akik nekünk bejönnek?!


Miért csak ti válogathattok kedvetekre láynok?! Mitől vagytok többek, értékesebbek, mint bármelyik fiú?!



2012. máj. 21. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Mért törődsz ezzel? Senkinek semmi köze hozzá hogy mi meg ki jön be neked. Az ilyenek is azért vannak, mert aki kívül belül olyan, hogy nem fogja meg a pasikat/lányokat az itt sír meg nyíg, hogy persze nektek csak ez jó meg az jó de hát Istenem, ilyenek az emberek. Engem sose érdekeltek az ilyesmik, bár ez eléggé szánni való.
2012. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Kit érdekel, hogy neked mi jön be, kinek adsz esélyt?

Ki támad téged ezért? És miért nem sz@rsz a véleményére nagy ívben?

Felőlem válogass, amennyit jól esik. Én sem jönnék össze senkivel, akihez nem vonzódom, ezt mástól sem várom el.

Egyébként is, összejönni valakivel, aki nem is tetszik az az én olvasatomban vagy hitegetés vagy "ha nincs ló, jó a szamár is" effektus.

2012. máj. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos hogy vonzódj a párodhoz. Ha te olyanokhoz vonzódsz, akik vékonyabbak, senkinek semmi joga beleszólni. Ezek még csak nem is különleges igények.

Én lány vagyok, és így gondolom.

2012. máj. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!