Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire számít az alak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az alak? Vékony testalkatú vagyok, viszont nem túl feszes idomokkal.

Figyelt kérdés

162/46 kg vagyok, vékony, ám arányos, mindenből van, aminek lennie kell. Viszont a fenekem amellett, hogy kerek, nem túl feszes, mondhatni puha. Ez zavaró lehet vagy inkább izgató? Mit gondoltok, fiúk?

L/21


2009. jan. 25. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Sztem ha a forma meggyőző, akkor teljesen mind1, de ha mást nem, akkor vannak gyakorlatok kifejezetten popsira
2009. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
azt hogy tessék edzeni ha ennyire zavar...
2009. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

A kemény fenék jobban néz ki ruhában, talán jobban néz ki meztelenül, de érintésre... nos a férfiak dolga az izmosság, a nőké a lágyság.

Nem tudom, hogy ezek ezek új hóbortok hogy jöttek... például ha valaki tapintott már szilikon mellet és igazit. Nos kinézetre a szilikon talán izgatóbb, de elég taszító a tapintása.

2009. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem zavar, meg vagyok magammal elégedve, kissé gúnyosan hangzott a megjegyzésed, 2. hsz. Nem erre irányult a kérdésem, ha végigolvasod :)

Csupán arra voltam kíváncsi, férfiszemmel mennyire esztétikus, azt hiszem az oldal ezért jött létre, hogy kérdezzünk :)

Köszönöm a válaszokat :)

2009. jan. 25. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Volt olyan b.nőm akinek nagy is volt pici naribőrrel, de kit érdekelt imádtam

számít az alak, de nem az alakba szeret bele egy férfi

2009. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 számból nehéz megmondani valamit... látnom kellene, hogy el tudjam dönteni, tetszik-e :)
2009. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Persze, nem lehet így elképzelni, a számokat csak plusz infónak gondoltam :) És ez végül is csak első benyomáskor számít, ahogy leszűrtem.

Köszönöm a válaszotokat :)

2009. jan. 25. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Most még oké, de 10 év múlva nem csak puha lesz,hanem lógni is fog!Szerintem sportolj,hogy minél tovább meg tudd őrizni az alakodat!
2009. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2009. jan. 25. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Akivel most együtt vagyok,pont olyan paraméterekkel rendelkezik,mint te,attól eltekintve,hogy ő 19:)Jah,nem...pont egy centiméterrel magasabb:)

Nem zavaró,egyáltalán...Sőt,én szeretem,ha egy nőnek puhább a popsija:)

Számít az alak,valamilyen szinten.A férfiak 2 féle képpen ismerkednek.

Mikor nagyon az alakra hajtanak,akkor nem egy leendő párt,hanem egy potenciális szexpartnert keresnek.

Mikor kiváncsiak a személyiségre,és szeretnek vele lenni,beszélgetni,akkor nem a testet látják,őt tudják elképzelni társként:)

Szóval csak nyugalom:)

Azon kívül vannak férfiak,akik a vékonyakat,vannak akik a teltebbeket szeretik.

-Reaper22 [F/22]

2009. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!