Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Elítélnétek? Komolyan!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elítélnétek? Komolyan!

Figyelt kérdés
A kérdés az,hogy ha ismerkedtek egy sráccal és kiderül róla hogy érettségi mellé csak egy vagyonőrije van és mondjuk pénzszállítóként dolgozik,akkor az hogy fest a Ti szemetekben?Általánosítani nem szeretnék,de volt már olyan hogy problémát jelentett.Tudom hogy a vagyonőröknél van egy kategória,akik miatt leszólják az összeset érthető módon.Viszont én egyáltalán nem tartozom közéjük sem kinézetre,sem agyilag,gyakran mégsem kapok esélyt.Lehet hogy csak rossz embereket fogok ki,de tényleg ennyi lenne belőlük?
2012. máj. 21. 09:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Heh, szerintem kicsit félreértettél, de megértelek, nem fogalmaztam egyértelműen. A másik fekete pontom, hogy valóban nem olvastam vissza, pedig meg szoktam tenni, de ez is jogos.


Nem tartalak lúzernek, és nem nézem le a hivatásod sem. Arra akartam célozni, hogy ha neked kínos, hogy csak egy érettségid és egy személy- és vagyonőr végzettséged van, akkor kínosnak is fog tűnni (és nem olvastam vissza, hogy lássam, ez nem így van.).


A kérdésed is új fényben tűnik fel kapcsolati előéleted és a munkádhoz való hozzáállásod ismeretében, így az irományom részint értelmét vesztette, de ez van :D.


A mondandóm tárgya pusztán annyi volt (és továbbra is áll), hogy nem mindegy a tálalás, mert majd' minden szakmát el lehet adni ismerkedésnél. Nem feltétlen azt akartam mondani, hogy kamuzd be a nagy macsót a p1náért, ez pusztán amolyan költői eszköz féleség volt :).

2012. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

na ezt a választ viszont köszönöm,valahogy jobb volt mint a előző:)

viszont amit megint meg kell ismételnem,hogy nem szégyenlem a munkámat,pont ez a lényeg hogy akárki előtt felvállalom és nem úgy hogy de rossz nekem ezt csinálni,mert nem az.

abban viszont lehet igazad hogy máshogy kéne tálalni.

majd megpróbálom magam több mint testőrként eladni vagy nem tudom:D

de megpróbálom megfogadni a tanácsodat!:)

2012. máj. 21. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!