Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon komolyan gondolja amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gondolja amit mond?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel nagyon jo baratok vagyunk mostanra, sokszor talalkozunk is, sokat beszelgetunk a facebookon is, szinte naponta es orakat. Mindig segit, ha megkerem valamire, es feltekenykedett, amikor mas pasikrol beszeltem neki.

Viszont azt mondja, hogy a szerelem szar dolog, ( en elvaltam) es, hogy igazabol felne valaki olyannal jarni, aki mar volt hazas, mert attol tartana, hogy nem eleg tapasztalt. (Neki is volt egy 5 eves kapcsolata, egyuttelos, ami majdnem olyan, mint egy hazassag szerintem) Ez a tema csak ugy felmerult, nem beszeltunk meg soha olyanokrol, hogy randizzunk. de en kezdek belezugni teljesen. Arra gondolok, hogyha nem kedvelne, akkor nem toltene ennyi idot velem, akar virtualisan se. Viszont ezek az utobbi kijelentesei aggasztanak. Komolyan gondoljak ezt a pasik, vagy csak felnek egy ujabb esetleges csalodastol? Es idovel 'lenyugszanak'? Koszonom.


2012. máj. 11. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy az elvált nő nem elég tapasztalt? Ilyet biztos nem mondhatott.


Biztos akar tőled valamit, különben nem foglalkozna ennyit veled. Odavan érted, az tuti!

2012. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azt mondta, hanem azt, hogy o nem lenne eleg tapasztalt egy elvalt nohoz.
2012. máj. 11. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy odavan érted. 1000%. Nem gondolta komolyan.
2012. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!