Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja vagy félreértettük egymást? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arról volna szó, hogy van egy lány, akit nagyon megkedveltem és azt mondja, hogy ő is engem, én 17 éves vagyok ő 15, 2 hete megkérdeztem tőle, hogy mi lenne ha találkoznánk, mert eléggé megkedveltem, jókat tudunk beszélni és szinte mindenben egyetértünk, viszont lehet, hogy félreértettük egymást, mert lehet ő azt hiszi, hogy ez csak amolyan "baráti" találkozás lenne, de én randira gondoltam..viszont néha mikor írok neki msnen vissza se ír vagy le se szarja a fejemet, mindig kitalál valami hülyeséget, hogy miért nem volt ott, vagy dolga volt.. szerintetek komolyan gondolja ezt egy 15 éves csaj és ha igen is, akkor ő is randira gondolt szerintetek?:S a másik meg az, hogy én eddig csak interneten keresztül meg telefonon beszéltem vele, és nekem még nem volt ilyen netes kapcsolatom, igaz, hogy nem lakik messze, 60 km kb, de így én interneten keresztül senkitől se nagyon kértem randit, akinek már volt ilyen jellegű tapasztalata az elmondaná, hogy neki, hogy volt vagy milyen volt az "ilyen" randija

Válaszotok előre is köszönöm :)


2011. dec. 5. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a csajt...keress mást ő csak barátként gondol rád...
2011. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar találkozni, viszont megbántani sem akar azzal, hogy ezt közli. Persze még nem érti, hogy pont ezzel bánt meg, dehát fiatalka.

Ha az ember találkozni akar valakivel, akkor időt szakít rá. Ha közbejön valami, az még érthető, de ha folyton mindenféle kifogással jön, akkor egyértelmű a dolog...


Szerintem beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy ha nem akar találkozni, megijedt vagy meggondolta magát, akkor mondja el, nem fogod leharapni a fejét. Ha ezután is hantázik, akkor építsd le vele a kapcsolatot.

2011. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem a randira talál kifogásokat, 17.-én találkozunk. :)

Amúgy már ezt is megbeszéltem vele, hogy biztosan szeretne e találkozni, nem csak azért mondja ezt, hogy ne bántson meg.. de azt mondta, hogy nem, ő tényleg szeretne közelebbről is megismerni, mert ő is megkedvelt, ha ez így van, akkor végülis.. adott a dolog nem?:)

2011. dec. 5. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Izgul ha ráírsz, erősebben dobog a szíve blablabla.:D

Totál oda van érted. Csak még tapasztalatlan, és nem szabad megbántanod semmivel, legyél vele kedves, persze néha te is megsértődhetsz, hogy kiengeszteljen, ha csak így neten is.:)

Mindent bele!!:)

2011. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Áááh, én nem vagyok az a sértődős típus :D

Kivárom míg visszaír, legalább így is jól el tudunk vele dumálgatni, szórakozni, és k*rva sok közös van bennünk, ugyanazokat a zenéket, műsorokat, filmeket szeretjük mindketten és nagyon sok dologban egyetértünk, eddig még nem volt olyan, amiben mindkettőnknek más lett volna a véleménye:D

Akkor ez biztos, hogy Ő is randira gondolt és szeretné is a leírtak alapján?:)



Mellesleg: utolsó te csaj vagy? :D

2011. dec. 5. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Mellesleges csaj vagyok igen :DD


Egyébként igen változtass, néha kicsit durcizz be.:D Nem azt mondom, hogy építs magad köré falat, csak mondjuk egy 10 percre érted.:D

Egyébként igen, én is így voltam, mindenben passzoltunk a sráccal, minden megvolt, találkoztunk is (eddigi életem legjobb élménye) aztán még1x találkoztunk és romba dőlt minden. Én már ezért is vagyok amolyan nem írok vissza 'l*szarom ' a másikat típus, jó persze nem annyira, de nagyon földhöz dobott ez az eset, mert igazából szerintem ő volt életem szerelme és marad is, mert nem adom fel akkor sem!:/:)

2011. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget, megfogadom. :)


Szabad megkérdezni, hogy mi történt, hogy "romba dőlt" a kapcsolat? :/

2011. dec. 6. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igazából, szerinte a második 'randin' l*szartam a fejét, és ő megfogadta, hogy ha őt l*szarják, nem fogja érdekelni semmi. De persze az történt, hogy jött ott két csaj akikkel régebb óta jóba volt, és mondta, hogy menjünk el velük, én meg ki nem állhatom az egyik csajt, ott maradtam. Visszajött, el se köszönt és felszállt a buszra. Futottam a busz után, persze nem állt meg. ilyen az én szerencsém:/
2011. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem volt szép tőle... ráadásul a randinak az a lényege, hogy kettesben legyél valakivel, akit kedvelsz, nem az, hogy még elhív 2 másik csajt is :/ hát mindenesetre és sajnálom :( ha ő így áll hozzá, akkor szerintem nem érdemli meg, hogy foglalkozzál vele. :)
2011. dec. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!