Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Elítélnétek? Komolyan!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elítélnétek? Komolyan!

Figyelt kérdés
A kérdés az,hogy ha ismerkedtek egy sráccal és kiderül róla hogy érettségi mellé csak egy vagyonőrije van és mondjuk pénzszállítóként dolgozik,akkor az hogy fest a Ti szemetekben?Általánosítani nem szeretnék,de volt már olyan hogy problémát jelentett.Tudom hogy a vagyonőröknél van egy kategória,akik miatt leszólják az összeset érthető módon.Viszont én egyáltalán nem tartozom közéjük sem kinézetre,sem agyilag,gyakran mégsem kapok esélyt.Lehet hogy csak rossz embereket fogok ki,de tényleg ennyi lenne belőlük?
2012. máj. 21. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem itélem el amig nem ismerem legyen annak akármilyen munkája söt inkább elöny ha legalább van munkája.:D Szerintem csak simán rossz embereket fogtál ki nem hinném hogy minenkinek az lenne a baja hogy vagyonör vagy.
2012. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Mert egy fa.sz vagy.

Ne azt mondd, h vagyonőri, hanem h fegyveres őr.

Meg milliárdok mennek át a kezed alatt.

Meg ilyen meg olyan pisztolyod van.

2012. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom milyen réteg van vagyon őröknél aki "olyan", de számomra nem játszik nagyon szerepet a munka.

Egyszer egy hivatásos bohóccal is majdnem összejöttem... nagyon vicces fazon volt :D

2012. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs ráírva a homlokodra, hogy mi a munkád. Ha megismerkednénk és szimpatikus lennél, és közben kiderülne, hogy hol dolgozol, nem érdekelne. Mert ha már van téma, tudunk beszélgetni, akkor már nem befolyásol a munkád. Ha viszont nem vagy szimpatikus, nem tudunk miről beszélgetni stb., akkor nem a munkád miatt utasítanálak el. Egyébként szerintem nem csak az lehet művelt és okos, aki egyetemre jár. Csak rajtad áll, hogy érdeklődő és nyitott vagy-e. ;) Ne aggódj, biztos fogsz találni egy rendes lányt. Egyébként pedig semmi szégyellnivalód nincs, becsületesen dolgozol, és aki ezt nem értékeli, azt ne is sajnáld.
2012. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm szépen.Igen elfelejtettem hogy van fegyvervizsgám és azzal dolgozom,de nem ezzel fogok felvágni.De tényleg köszi az értelmes választ:)

Viszont ismerkedésnél,tök mindegy hogy neten vagy élőben,de hamar szóba kerül,hogy mivel foglalkozom,hobbi,munka,suli vagy akármi.Akkor mondjam hogy dolgozom,csak azt ne hogy mit?Szégyellni ne fogom mert szeretem ezt a munkát és szerencsére többet is keresek havi 47 ezernél:) Na nem mint ha ebből gazdagodnék meg.

2012. máj. 21. 09:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Akinek számít a foglalkozásod azza a csajjal ne foglalkozz.
2012. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki ez miatt elítél akkor örülj neki hogy gyorsan megszabadultál attól a haszonlesőtől.
2012. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-7:én is így gondolom csak már unom ezt az anyagias világot.de köszönöm a tanácsokat:)
2012. máj. 21. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nézel how i met your mothert, akkor biztosan vágod azt a részt, amikor azon fogad ted és barney, hogy a csajok buknak e az építészekre. A konklúzió nagyon is valós: tálalás kérdése minden. Azért vagy lúzer a csajok szemében, mert érződik, hogy szégyelled a munkád. Ha te nem vagy rá büszke, akkor ő legyen az?


Ugyanitt tette fel a kérdést egy srác, hogy hogyan adagolja be a csajoknak a rém ciki nyári munkáját, mert ő útépítésen betonozik. Én meg tátott szájjal álltam, mert én tizenévesen ugyanilyen munkákat csináltam, és ezzel menőztem és kb a csajok szemében én voltam bear grylls és chuck norris szerelmgyereke...


Két tálalás van :


1: kemény pasi vagy, melletted biztonságban érzi magát a csaj, te vagy a macsó kemény arc, aki megmondja ki mehet be és ki nem. Fegyvered van, ezáltal felelősséged, emberéletek ura vagy, a veszély az életed.


2: fiatal voltam, otthonra kellett a pénz, én nem vagyok olyan okos, mint a nővérem, ezért érettségi után elmentem biztonsági őrnek. Szar meló, rosszul fizet, mindenki utál, 24 órás egy műszakom, de most mit csináljak, ez van.


Te melyikhez állsz közelebb, és ha csaj lennél, melyikre buknál?

2012. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es:)

már írtam hogy szeretem a munkám.ha szégyellném pont akkor nem mondanám el nem?de egyből felvállalom:)

na de mindegy ne menjünk bele a részletekbe,gondolom csak nem olvastál vissza.

lúzernek nem mondanám magam egy 8 éves kapcsolat és kisebb nagyobb kalandok után,de ugye sokaknál már ez is nézőpont kérdése:D Az utóbbiból lehetne most is,mert ott tényleg nem számít semmi,csak én már közös jövőt vagy később családot szeretnék tervezni és ott nem lehet már menőzni a betonozással meg a kemény fegyveres őr szlogennel.de belőled gondolom mi lehet a probléma.nem a munkám,hanem az hogy a korosztályomból a többségnek olyan felfogása van hogy a fejemet fogom.köszönöm a megvilágosodást.

2012. máj. 21. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!