Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most komolyan hogy tehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan hogy tehet egy csaj olyat hogy kihív hogy találkozzunk már erre jön az egyik haverja és elkezdenek mellettem ölelkezni és szájra puszit adni?

Figyelt kérdés
ja ha nem derült volna ki tetszett a csaj és mindezt végig kellett néznem míg végül rá nem jöttem hogy meneküljek el

2012. ápr. 26. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg akarta mutatni, hogy xarik rad, le akart razni.
2012. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
ribanc
2012. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pj0tr ***** válasza:
95%

Mielőtt még távmeggyilkoljátok a csajt, megkérdezném, hogy:

1) tudja a csaj, hogy tetszel neki?

2) megbeszéltétek a dolgot? (az hogy pletykából tudja nem számít)

3) úgy, hívott ki, hogy legyetek kettesben, vagy csak kérdezni akart valamit?


ha bármelyikre is nem a válasz akkor szállj magadba, mert semmi rosszat nem tett...

2012. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ma 08:44


Hagyjuk már ezt! Nekem, mint egy másik nőnek, miért kéne szarul éreznem magam emiatt?! Semmi közöm az adott hölgyeményhez.

2012. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem randira hívott, lehet, hogy nem volt egyértelmű az elhívás, de ebből kiderült, hogy ő, mint havert hívott el.
2012. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1,igen tudta hogy tetszik nekem

2,én mondtam el neki és ő hívott fel hogy találkozzunk

3,hát mászkáltunk a városban utána leültünk és dumáltunk egy darabig utána jött a srác és...

2012. ápr. 26. 16:08
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és miután elmondtam mit érzek ő mondta hogy szerinte nem működne ez a dolog és utána nem is beszéltem vele erre meg kihívott
2012. ápr. 26. 16:11
 8/11 Pj0tr ***** válasza:

De hogy hívott el???

Mert aközött, hogy "Gyere bébi randizzunk, aztán dönts meg a sikátorban" és a "Figy, beszélnünk kellene" között ég és föld a különbség.

2012. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"figyú holnap találkozhatnánk?" ennyit mondott és semmi mást.mikor ott volt előttem akkor is csak annyit mondott hogy csak úgy látni akart
2012. ápr. 26. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik, tényleg ennyiről volt szó.
2012. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!