Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyek féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek féltékennyé valakit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú*,aki igazából nem tudja,h mit akar.

Érdeklem, azt tudom, de egyik nap azt mondta komolyat nem szeretne már, másnap meg sírt, h nem akarta, h szakítsunk, de nem tudja mit akar..


Szeretném,ha féltékennyé tudnám tenni, csak nem tudom,h kezdjek neki. Csak egy fiút válasszak ki és vele tegyünk úgy,mintha érdekelnénk egymást, vagy mutatkozzak fiúkkal?

Hogy álljak hozzá?*


Azt mondta,h azért nem akar komolyat,mert nehéz megbízni valakiben,de fontos vagyok neki..


2012. máj. 20. 16:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vedd be a szádba a péniszemet , akkor majd féltékeny lessz
2012. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem abban nincs semmi baj, hogyha kicsit féltékennyé akarod tenni.Csak ne lépd át a határokat mert utána lehet, hogy nem akar majd többet tőled szóval csak okosan :)

Remélem nem baj ha elmesélem, hogy én mit csináltam, ami szerintem még bele is fér a határokba:

Van barátom de elég ritkán és rá, hogy találkozzunk. Minden hétvégén elutazik a rokonaihoz, edzések stb. Szóval pár hete megbeszéltük, hogy találkozunk (és tudta hogy utána 2hétig nem látjuk egymást mert mindketten elutazunk).Előző nap beszélgettünk facen és nagy vidáman közölte velem, hogy másnap suli után elutazik a rokonaihoz, ott alszik, reggel meg korán haza jön mert suliba kell menni-->ergo nem tudtunk találkozni ami nagyon rosszul esett de volt még pár ilyen húzása. A lényeg az, hogy persze akkor amikor megint a rokonainál volt én meg találkoztam egy fiú osztálytársammal, akinek tetszettem és akivel nagyon jó barátok is vagyunk. Rossz kimondani de olyan jól esett, hogy féltékeny volt (habár nekem nem mondta de van közös jó barátunk aki elmondta, hogy miket mondott). Tudom az viszont már szemétség volt,hogy még mondtam is neki hogy 3órán át csak beszélgettünk és olyan jól éreztük magunkat.

2012. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom egy érzelmileg labilis emberrel játszani nem szép dolog. Ha szereted be kéne bizonyítanod ,hogy ott vagy mellette erre nem kell alkalom, mert ha szereted mindig mellette vagy és ő egy idő után ezt megérti és megnyugszik. Ha féltékennyé teszed, lehet ugyan ,hogy eléred nála azt ,hogy jobban félt majd és ragaszkodik hozzád, de biztos nem fog majd ettől jobba bízni benned. Ezzel csak eltussolnád a problémát, ő csak szarabbul érezné magát de ugyan együtt lennétek és neked jó lenne. Gondolj bele neked is rosszul esne ha valakiben évek óta megbíznál ecsetelgetnéd neki ,hogy pont egy megbízható emberre van szükséged, erre az pont az ellenkezőjét bizonyítja, biztos vagyok benne ,hogy téged is csalódás érne. Inkább próbálj meg mellette lenni és segíteni a válaszban minthogy aláásol, mert hidd el ez neki nem fog jót tenni attól függetlenül ,hogy neked viszont igen.
2012. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó! Megígértem neki, hogy mindig mellette leszek, amíg akarja, és így is lesz!


Mit gondolsz/gondoltok arról a helyzetről,hogy azt mondta legyünk csak barátok(?) de ugyanúgy működik, mintha együtt lennénk, tudom, hogy nem lenne mással, féltékeny is,ha beszélek valakivel és ő is mindig féltékennyé akar tenni.. A családja is mondja,hogy totál odavan értem. Vajon,ha lelkileg is túl lesz a nagy csalódásán együtt lehetünk hivatalosan is? Mert átmenetileg,pár hónapig el tudnám viselni,de jó lenne majd egy kis fejlődés :)

2012. jún. 12. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!